Apartament Prezydencki,

Hotel Marriott, Warszawa. Jak wygląda Apartament Prezydencki

19.2.23 mm 1 Comments


Prezydent Stanów Zjednoczonych po raz kolejny odwiedzi Warszawę. Na miejsce pobytu, jak poprzednio, wybrał Hotel Marriott, jeden z najlepszych adresów w Polsce, dający możliwość podziwiania nocnej panoramy całej stolicy. Jak wygląda apartament prezydencki, w którym zamieszka?


Apartament Prezydencki mieści się na najwyższym, 43 piętrze warszawskiego hotelu Marriott.  Jednym z bardziej znanych gości mieszkających w tym luksusowym pokoju był Michael Jackson, który we wrześniu 1996 roku przyleciał do Warszawy na koncert. W przeszłości również ten hotel wybierali prezydenci Stanów Zjednoczonych, którzy odwiedzali naszą stolicę.


Jak wygląda Apartament Prezydencki?

fot. Hotel Marriott

fot. Hotel Marriott
 
To w istocie bardzo duże mieszkanie, o powierzchni 150 m kw. Apartament jest jest dwupoziomowy, składa się z obszernego salonu z wygodnymi sofami, kinem domowym oraz fortepianem, z jadalnią i oddzielną kuchnią. Na drugim piętrze znajdują się 2 sypialnie oraz duża łazienka. Jest możliwość rozsunięcia dzielącej je ściany i stworzenia jednego ogromnego i przestronnego pomieszczenia. Obok pokoju sypialnego znajduje się łazienka wyposażona w kabinę prysznicową i wannę.

Czytaj też


Hotel Marriott ma w ofercie również 2 Apartamenty Wiceprezydenckie, które są mniejsze od Apartamentu Prezydenckiego, ale również są dwupoziomowe i posiadają dwie sypialnie na piętrze.
 
Rezerwacji apartamentu może dokonać każda zainteresowana osoba. Goście korzystający apartamentów w hotelu Marriott, w tym Apartamentu Prezydenckiego, mogą liczyć na dostęp do Executive Lounge, czyli Salonu Klubowego oferującego śniadania, lunche i kolacje. Między posiłkami można skorzystać z przekąsek i napoi alkoholowych. Do spełniania indywidualnych potrzeb gościa hotel zatrudnia rzeszę ludzi, w tym zespoły: Conciege, At Your Service czy Room Service.


Cena

Koszt wynajęcia apartamentu dla gościa warto uzgadniać indywidualnie.
Apartament Prezydencki jest traktowany wyjątkowo, w związku z tym hotel nie oferuje go na stronie internetowej. Oczywiście nie to oznacza, że jest zarezerwowany jedynie dla gości VIP.


1 komentarz:

  1. 26 yr old Technical Writer Malissa Foote, hailing from Cold Lake enjoys watching movies like Funny Bones and Drama. Took a trip to Historic Centre of Salvador de Bahia and drives a Diablo. idz teraz

    OdpowiedzUsuń