Dreamliner,

LOT najlepszą linią na długodystansową podróż

22.3.16 mm 0 Comments


LOT zdobywa coraz większe uznanie pasażerów. Tym razem polski przewoźnik zwyciężył w 12 edycji plebiscytu portalu pasazer.com zdobywając I miejsce w kategorii „Najlepsza Linia Lotnicza Dalekiego Dystansu”. To efekt wysokiej jakości obsługi i doskonałego komfortu jaki pasażerowie otrzymują wybierając podróż z LOT.

LOT zwyciężył w plebiscycie w kategorii, która dla przewoźników jest najbardziej wymagająca. To produkt i serwis oferowany na rejsach dalekiego zasięgu musi spełniać oczekiwania pasażerów, tak, aby gwarantował im komfort podczas nawet kilkunastogodzinnej podróży.

- Uśmiech i zadowolenie Pasażerów to dla nas największa nagroda. Tym bardziej nas cieszy, że mówimy o naszym flagowym produkcie, czyli rejsach dalekiego zasięgu. W tej chwili LOT wykonuje bezpośrednie połączenia do Chicago, Nowego Jorku, Toronto, Pekinu, a od stycznia również do Tokio. Cieszymy się, że możemy gościć na tych rejsach coraz więcej pasażerów, którzy potem wracają na nasze pokłady. Są to pasażerowie nie tylko z Polski, ale także innych krajów Europy – mówi Krzysztof Moczulski, Dyrektor Produktu LOT.

Pasażerowie uznali, że LOT w kategorii „Najlepsza Linia Dalekiego Dystansu” nie ma sobie równych. Polski przewoźnik wszystkie rejsy wykonuje uwielbianymi przez pasażerów Boeingami 787 Dreamliner, które dzięki najnowocześniejszej technologii gwarantują podróżującym między innymi więcej przestrzeni, bardziej przyjazne ciśnienie i wilgotność powietrza na pokładzie. To wszystko pomaga zredukować efekt zmęczenia pojawiający się przy zmianie stref czasowych.

LOT oferuje na pokładzie Dreamlinerów aż trzy unikatowe klasy podróży – LOT Business Class, LOT Premium Economy Class i LOT Economy Class. W oddzielnej kabinie przeznaczonej dla pasażerów klasy biznes, znajduje się osiemnaście foteli rozkładanych do pełnej pozycji leżącej, które zapewniają odpoczynek niczym w wygodnym łóżku. Dla pasażerów ceniących wygodę i jednocześnie dbających o maksymalną ekonomiczną efektywność swoich przelotów, LOT przygotował specjalną klasę podróży – LOT Premium Class. Dreamliner gwarantuje komfortową podróż również pasażerom podróżującym w klasie LOT Economy. Każdy, nowocześnie zaprojektowany fotel jest wyposażony w regulowane zagłówki oraz podnóżki. Pasażerowie mają również do dyspozycji duży ekran z indywidualnym systemem rozrywki z pilotem i gniazdem USB.

Oprócz pierwszego miejsca dla linii oferującej największy komfort i najlepszy produkt na długich rejsach, pasażerowie docenili także to, co polski przewoźnik ma do zaoferowania na rejsach krótkiego zasięgu. LOT znalazł się w tej kategorii na 2 miejscu.

- Plebiscyt serwisu pasażer.com to ważny przegląd polskiego rynku lotniczego, dotyczący zarówno przewoźników niskokosztowych, jak i tradycyjnych. Nasza silna pozycja w tym rankingu dowodzi, że tradycyjni, sieciowi przewoźnicy mogą stworzyć atrakcyjną ofertę połączeń i produktów, która skutecznie wyróżnia się na tle konkurencji. Cieszymy się, że nasi klienci są przekonani, co do tego, że również na krótkich dystansach LOT jest najlepszą alternatywą – dodaje Krzysztof Moczulski.

Na rejsach krótkiego zasięgu LOT również oferuje trzy klasy podróży – oprócz klasy biznes oraz ekonomicznej, jako jedna z pierwszy linii lotniczych polski przewoźnik wprowadził również klasę ekonomiczną premium. Dzięki temu każdy pasażer, może podróżować tak jak lubi i zgodnie ze swoimi wymaganiami oraz preferencjami.

W tym roku LOT rozszerzył też siatkę połączeń krótkiego zasięgu o kilkanaście nowych kierunków, między innymi do Wenecji, Zagrzebia, Erywania, Aten, Charkowa, Luksemburga, Lublany, Dusseldorfu czy Belgradu.

LOT jest jedynym przewoźnikiem oferującym siatkę kilkudziesięciu połączeń w oparciu o port przesiadkowy na Lotnisku Chopina w Warszawie. Z oferty krótkich i wygodnych transferów korzysta niemal połowa wszystkich pasażerów podróżujących LOT-em i liczba ta stale rośnie.

Aby jeszcze zwiększyć komfort pasażerów podróżujących z i przez Warszawę, LOT zainwestował w rozwój swojego hub-u – do dyspozycji podróżujących jest dziś jeszcze więcej stanowisk odprawy biletowo-bagażowej w tym specjalne stanowiska dla osób podróżujących z dziećmi. LOT rozbudował też ofertę salonu biznesowego LOT Business Lounge Polonez.

0 comments: