Colombo,

Atrakcyjna cena biletu pokusą do dalekich podróży

25.6.13 Anonimowy 0 Comments

Korzystając z atrakcyjnych cen biletów, którymi linie Emirates powitały pasażerów z Polski, od lutego tysiące Polaków poleciało do odległych egzotycznych miast na całym globie. Najpopularniejsze okazały się Dubaj, Male oraz Colombo.fot. Sydney

Odległe miejsca cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów z Polski, czego dowodem jest popularność lotów liniami Emirates z Warszawy. Już prawie 5000 pasażerów poleciało z Warszawy do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, prawie 1700 do Male, stolicy Malediwów, a niecałe 1500 do Colombo na Sri Lance. Promując dogodne połączenia z Polski do odległych miejsc na całym świecie, Emirates oferują atrakcyjne ceny biletów aż do 36 miast spośród ponad 130 połączeń do 77 krajów na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Oceanii.

Bilety w promocyjnych cenach są dostępne do końca czerwca 2013, zaś podróż musi odbyć się do końca listopada 2013 roku. Jeśli pomiędzy wrześniem a listopadem ktoś chciałby zachwycić się wiosenną florą, może wybrać się do południowej Australii, gdyż w tym właśnie okresie panują tam warunki pogodowe przypominające polską wiosnę. Aura jest więc przyjazna dla turystów z Europy nastawionych na zwiedzanie. Dzięki liniom Emirates Polacy mogą teraz dotrzeć do Australii i Nowej Zelandii z Warszawy z tylko jedną przesiadką w Dubaju. Tym pasażerom, których czas oczekiwania na kolejny lot nie przekracza 24 godzin, linie Emirates proponują specjalną usługę Dubai Connect, która pozwala odwiedzić egzotyczny Dubaj i odpocząć przed kolejnym długim lotem w jednym z licznych dubajskich hoteli.

W przeciągu zaledwie 2 miesięcy już prawie tysiąc Polaków skorzystało z szybkiego połączenia liniami Emirates na Antypody, najczęściej wybierając Sydney i Melbourne w Australii oraz Auckland w Nowej Zelandii. Oferując atrakcyjne ceny biletów, linie Emirates promują teraz turystykę z Polski do Perth, które jest rajem dla żeglarzy i wielbicieli skąpanych słońcem czystych piaszczystych plaż, a także Melbourne z najwyższym drapaczem chmur na półkuli południowej oraz targiem Queen Victoria Market.

Więcej informacji o specjalnych taryfach Emirates oraz dostępności lotów, można znaleźć na stronie http://www.emirates.com/pl.

 

0 comments: