konkurs,

Konkurs! Odpowiedz na pytania dotyczące Litwy! Wygraj pobyt dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu w Wilnie

25.6.13 Anonimowy 0 Comments
Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd do Wilna dla dwóch osób! Odpowiedz prawidłowo na 10 pytań i prześlij odpowiedzi do 10 lipca na adres lithuania.poland@aviareps.com. 

Pytania konkursowe:


1. Jak nazywa się herb Litwy?
2. Jak nazywa się najbardziej popularne w Polsce litewskie uzdrowisko?
3. Które państwa sąsiadują z z Litwą?
4. Jak się nazywa znany klub sportowy z Kowna?
5. Podaj nazwę słynnego litewskiego miodu pitnego.
6. Co jest głównym składnikiem cepelinów?
7. Podaj nazwy 3 parków krajobrazowych Litwy

8. Podaj 3 tytuły napisanych po polsku utworów literackich, których akcja rozgrywa się na Litwie.
9. Który polski król był Litwinem?
10. Do jakiej grupy językowej należy język litewski?

 

Regulamin konkursu

1.    Organizatorem konkursu jest Biuro Promocji Litwy w Polsce

2.    Konkurs trwa od 10 czerwca do 10 lipca. W tym okresie należy wysłać na adres lithuania.poland@aviareps.com prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe.

3.    Zwycięzcę wyłoni Biuro Promocji Litwy w Polsce spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi. Zostanie nim osoba, która najlepiej odpowie na wszystkie pytania.

4.    Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na polskiej wersji oficjalnego portalu turystycznego Litwy www.lithuania.travel w dniu 14 lipca.

5.    Główną nagrodą w konkursie jest pobyt dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu ze śniadaniem i kolacja w Wilnie oraz przelot samolotem w klasie biznes z Warszawy do Wilna. Sponsorami nagród jest biuro podróży Baltic Blues Events oraz linie lotnicze Air Baltic.

6.    Zwycięzca konkursu jest zobowiązany do samodzielnego zapłacenia wszystkich należnych podatków, w tym opłat i podatków lotniskowych.

7.    Zwycięzca konkursu jest zobowiązany do publikowania zdjęć oraz pisemnych relacji z wyjazdu na oficjalnym polskojęzycznym profilu turystycznym Litwy w portalu Facebook. Minimalna ilość opublikowanych zdjęć z wyjazdu to pięć, w tym po jednym z samolotu i hotelu, minimalna ilość wpisów – także pięć. Wykonane zdjęcia i wpisy zwycięzca zamieszcza nieodpłatnie.

8.    Nadesłanie odpowiedzi na podany adres e-mail oznacza akceptację regulaminu konkursu.

 

Organizator: Lithuania Tourism, reprezentowana w Polsce przez Aviareps SA Oddział w Polsce jako Biuro Promocji Litwy w Polsce

0 comments: