Agadir,

Wizz Air poleci z Warszawy do Bratysławy, Bukaresztu, Kijowa, Agadiru, Lyonu, Nicei i Lamezia Terme

3.7.17 mm 0 Comments

Linia lotnicza Wizz Air uruchomiła siedem nowych tras między Warszawą a trzema  europejskimi stolicami: Bratysławą, Bukaresztem i Kijowem. Kolejne połączenia z czterema atrakcyjnymi turystycznymi destynacjami: Agadirem (Maroko), Lyonem i Niceą (Francja) oraz Lamezia Terme (Włochy). 

fot. Wizz Air

Bilety na nowe połączenia WIZZ, które będą odbywać się do czterech razy w tygodniu, dostępne są w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 PLN*.

Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od tego czasu linia przewiozła ponad 14 milionów pasażerów na trasach w warszawskiej siatce połączeń. Obecnie w bazie na Lotnisku Chopina Wizz Air ma siedem samolotów, w tym trzy supernowoczesne Airbusy A321 i zatrudnia ponad 250-osobową załogę.
W pierwszym półroczu 2017, ponad milion pasażerów wybrało podróże z WIZZ na trasach z i do Warszawy, co stanowi wzrost o 16% w porównaniu do tego samego okresu w poprzednim roku. Aktualnie Wizz Air oferuje połączenia ze stolicy Polski do 49 destynacji.
Silny rozwój Wizz Air na siedmiu innych lotniskach w Polsce podkreśla zaangażowanie linii w działalność na rzecz polskich klientów. W ofercie WIZZ w 2017 roku jest dziewięć milionów miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 15% w porównaniu do poprzedniego roku.


połączenia Wizz Air


- Po niedawnym świętowaniu przewiezienia miliona pasażerów w Warszawie w 2017 roku, z radością celebrujemy dodanie kolejnego, siódmego samolotu do naszej bazy na lotnisku Chopina. Rozbudowa naszej floty i załogi pozwoliły na uruchomienie siedmiu nowych, długo oczekiwanych tras, dzięki czemu połączyliśmy stolicę Polski z kolejnymi trzema stolicami i czterema wyjątkowymi turystycznymi destynacjami. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenia szybko zyskają popularność wśród klientów podróżujących zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z Warszawy do 49 krajów- powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

0 comments: