Apartament Prezydencki,

Donald Trump w Warszawie. Gdzie zamieszka prezydent Stanów Zjednoczonych?

5.7.17 mm 0 Comments

Donald Trump, prezydent Stanów Zjednoczonych, odwiedzi Warszawę. Na miejsce pobytu wybrał jeden z najlepszych adresów w Polsce. Do dyspozycji będzie miał dwie sypialnie. Co jeszcze?

Apartament Prezydencki, w którym zamieszka Donald Trump razem z Melanią Trump, mieści się na najwyższym, 43 piętrze warszawskiego hotelu Marriott.  Jednym z bardziej znanych gości mieszkających w tym luksusowym pokoju był Michael Jackson, który we wrześniu 1996 roku przyleciał do Warszawy na koncert. W przeszłości również ten hotel wybierali prezydenci Stanów Zjednoczonych, którzy odwiedzali naszą stolicę.


Jak wygląda Apartament Prezydencki?

fot. Hotel Marriott

fot. Hotel MarriottPrezydent Stanów Zjednoczonych zamieszka w Hotelu Marriott, dającym możliwość podziwiania nocnej panoramy całej stolicy.


To w istocie bardzo duże mieszkanie, o powierzchni 150 m kw. Apartament jest jest dwupoziomowy, składa się z obszernego salonu z wygodnymi sofami, kinem domowym oraz fortepianem, z jadalnią i oddzielną kuchnią. Na drugim piętrze znajdują się 2 sypialnie oraz duża łazienka. Jest możliwość rozsunięcia dzielącej je ściany i stworzenia jednego ogromnego i przestronnego pomieszczenia. Obok pokoju sypialnego znajduje się łazienka wyposażona w kabinę prysznicową i wannę.

Hotel Marriott ma w ofercie również 2 Apartamenty Wiceprezydenckie, które są mniejsze od Apartamentu Prezydenckiego, ale również są dwupoziomowe i posiadają dwie sypialnie na piętrze.

Rezerwacji apartamentu może dokonać każda zainteresowana osoba. Goście korzystający apartamentów w hotelu Marriott, w tym Apartamentu Prezydenckiego, mogą liczyć na dostęp do Executive Lounge, czyli Salonu Klubowego oferującego śniadania, lunche i kolacje. Między posiłkami można skorzystać z przekąsek i napoi alkoholowych. Do spełniania indywidualnych potrzeb gościa hotel zatrudnia rzeszę ludzi, w tym zespoły: Conciege, At Your Service czy Room Service.

Cena

Koszt wynajęcia apartamentu dla gościa indywidualnego to 3 000 zł.

Apartament Prezydencki jest traktowany wyjątkowo, w związku z tym hotel nie oferuje go na stronie internetowej. Oczywiście nie to oznacza, że jest zarezerwowany jedynie dla gości VIP.

0 comments: