Dzień Otwarty,

Stena Line: Dzień otwarty i wyprzedaż wycieczek na lato

12.6.15 mm 0 Comments

20 czerwca br. (sobota) podczas Dnia Otwartego Stena Line można nie tylko zobaczyć wielki statek Stena Spirit od środka, ale też upolować rejs na lato w wyjątkowej cenie. Przyjdź na terminal promowy Stena Line w Gdyni, zadzwoń na infolinię lub wejdź na stronę www.stenaline.pl, zarezerwuj rejs w wyprzedaży i przygotuj się na morską przygodę! Wstęp wolny!Dzień Otwarty Stena Line to możliwość poznania wielkiego statku Stena Spirit, zwiedzenia mostka kapitańskiego oraz spędzenia czasu z rodziną podczas przeróżnych atrakcji – od dmuchanego statku piratów po przejażdżki nietypowymi rowerami. Wstęp na Dzień Otwarty Stena Line będzie bezpłatny. Również tego dnia autobusy linii 4f będą bezpłatne dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek. Tego dnia restauracje na pokładzie będą serwować pyszne obiady w cenie już od 15 zł. Największą hitem imprezy będzie wyprzedaż rejsów wakacyjnych. Tylko 20 czerwca będzie je można kupić w cenach nie do przebicia!

Bilety w wakacyjnych cenach będzie można kupić nie tylko na miejscu, ale w wielu punktach w całym kraju oraz także przez stronę internetową Stena Line. Dzień Otwarty w Internecie będzie trwał przez całą dobę: rozpoczyna się w nocy z piątku na sobotę o godzinie 00:01, 20 czerwca i trwa do 23:59 tego samego dnia. Będzie to wyjątkowa okazja, aby sprawić rodzinie trochę radości ze wspólnego wyjazdu oraz skosztować morskiej przygody.

Dzień Otwarty to unikalna okazja zobaczenia statku od wewnątrz. Duże promy pasażerskie nie są zazwyczaj dostępne dla zwiedzających. Szansa na zajrzenie do najważniejszych miejsc Stena Spirit trafia się tylko raz w roku, z okazji Gdyńskiego Święta Morza, które rozpoczyna się właśnie 20.06.2015. Tegoroczne Święto Morza będzie trwało do 28 czerwca. Pierwszy raz Święto Morza obchodzone było w Gdyni w 1932 roku. Wzięło w nim udział ponad 100 tysięcy osób, na czele z ówczesnym prezydentem RP Ignacym Mościckim. Potem co roku w czerwcu ponawiano imprezę. W trakcie wojny starano się kultywować tę tradycję na pokładach polskich okrętów. Po wojnie zaś Święto Morza zmieniło swój charakter wpisując się w rzeczywistość PRL. Po 1989 roku nie udało się wskrzesić Święta Morza w przedwojennym stylu. Udało się to dopiero w roku 2013. Od tego momentu Święto Morza w Gdyni organizowane jest co roku.

Więcej o Dniu Otwartym Stena Line
* sobota, 20 czerwca 2015,
* Terminal Promowy Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60
* wstęp wolny w godzinach 10:00 – 17:00 (ostatnie wejście)
* dojazd bezpłatnym autobusem 4f z centrum Gdyni (min. spod Dworca Głównego, kursuje co 20 min). Przed terminalem znajduje się również ograniczona liczba miejsc parkingowych.
Więcej o statku Stena Spirit:

Wielki statek Stena Spirit oferuje nową jakość podróży morskiej. Ten pływający hotel jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku. Na pokładzie znajdują się kabiny, dyskoteka, bary, restauracje a nawet SPA! Statek może zabrać na pokład 1200 pasażerów i nawet do 600 samochodów osobowych lub ponad 100 ciężarówek. Nazwę ”Stena Spirit” wyłoniono w ogólnopolskim konkursie, na który nadesłano prawie 14 000 propozycji! Matką chrzestną statku została Anna Przybylska, znana aktorka pochodząca z Gdyni.

Rejsy, które tego dnia będą dostępne w atrakcyjnych cenach to:

* „Rejs Wakacyjny” to 24-godzinny rejs do Szwecji i z powrotem, z noclegiem w kabinie na statku. Muzyka za żywo, dyskoteka, rozrywkowy dzień na morzu i cały dzień atrakcji dla dzieci.
* „Rejs plus zwiedzanie” to dwie noce rozrywki na pokładzie i dzień pełen wrażeń turystycznych w szwedzkiej Karlskronie. To miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, z unikalną architekturą i klimatem. Warto odwiedzić Muzeum Morskie, Wielki Rynek (Stortorget), dzielnicę Björkholmen z szeregiem malowniczych domków, ale też szereg mniejszych bądź większych wysp okalających miasto.
* „Rejs z hotelem” to propozycja wyjazdu turystycznego, który będzie zawierał przewóz auta do Szwecji oraz noclegi w hotelu w jednym z miast Skandynawii.
* „Autem do Szwecji” to rejs transportowy na linii Gdynia – Karlskrona: przewóz pasażerów i samochodów osobowych.


0 komentarze: