Alfa Star,

Złoty Certyfikat Rzetelności dla Biura Podróży Alfa Star

17.10.12 Anonimowy 0 Comments

Złoty Certyfikat Rzetelności 2012 odebrało właśnie Alfa Star Biuro Podróży Sp.J. . Wyróżnienie przyznawane jest w konkursie Rzetelna Firma prowadzonym przez Krajowy Rejestr Długów.

Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwo uczciwości i solidności. Legitymujące się nimi firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki. Nagroda za szerzenie etycznych zasad
w prowadzeniu działalności gospodarczej jest najlepszym świadectwem rzetelności i wiarygodności biura Alfa Star.

Alfa Star jest jednym z pięciu największych polskich touroperatorów. Już od ponad 17 lat cieszy się rosnącym zaufaniem Polaków, organizując wyjazdy wakacyjne m.in. do Egiptu, Turcji, Tunezji, Izraela, Tajlandii, Bułgarii, Grecji, Portugalii, Hiszpanii i na Wyspy Kanaryjskie. Firma przykłada ogromną wagę do wyboru bazy hotelowej oraz  najwyższej jakości obsługi, spełniającej najbardziej aktualne oraz zróżnicowane wymagania turystów. Prowadzi wyloty czarterowe z 10 lotnisk w Polsce: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Od kilkunastu lat Alfa Star jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz członkiem założycielem Polskiej Organizacji Organizatorów Turystyki.

0 komentarze: