Belgia,

Bruksela zaprasza: Samolotem za dwa złote do stolicy czekolady

17.10.12 Anonimowy 0 Comments

Belgijska czekolada nie od dziś uznawana jest za najlepszą na świecie, a Bruksela to miasto czekoladą płynące. Warto przekonać się o tym osobiście korzystając z rewelacyjnej oferty przewoźników dostępnej na platformie FRU.PL. Zarezerwuj bilet do Brukseli już dziś, a  za bilet w obie strony zapłacisz tylko dwa złote!


Obowiązkowym punktem zwiedzania Brukseli dla wszystkich miłośników słodkości jest Muzeum Kakao i Czekolady mieszczące się w pobliżu Grand-Place, jednego z najpiękniejszych rynków na świecie. W znajdującym się nieopodal Domu Belgijskich Mistrzów Czekoladownictwa podpatrzeć można proces przygotowywania prawdziwych belgijskich czekoladowych pralin. Niezwykłą atmosferę Brukseli tworzą czekoladziarnie, w których skosztować można łakoci komponowanych przez młodego mistrza świata wyrobów czekoladowych Pierre’a Marcoliniego. Kreuje smaki na pozór zupełnie nie pasujące do siebie, na przykład ser pleśniowy z czekoladą, albo pieprz z cukrem oraz tworzy  wyroby czekoladowe z dodatkiem pieprzu, kasztanów, drzewa sandałowca i dębu. Mistrzowie czekolady w poszukiwaniu najlepszych ziaren kakaowca potrafią przemierzyć cały świat. Prawdziwych miłośników podróży i czekolady zapraszamy do Brukseli.


 


Bilety lotnicze z Warszawy do Brukseli i z powrotem w cenie dwóch złotych oferuje Ryanair
w dniach 14.11.2012-18.11.2012.


***


FRU.PL (www.fru.pl) jest internetową platformą rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i wynajmu samochodów (rent–a–car). Poprzez witrynę internetową oraz telefoniczne centrum rezerwacji FRU.PL umożliwia zakup biletów linii lotniczych, w tym typu low cost, a także rezerwację miejsc hotelowych i wynajem samochodów na całym świecie.


[mappress mapid="93"]

0 comments: