Bamp;B Hotels Polska,

Gwiazdy salsy w Warszawie. Możesz je poznać osobiście!

18.10.12 Anonimowy 0 Comments

B&B Hotels Polska została partnerem Warsaw Salsa Festival. Z tej okazji warszawski obiekt sieci będzie gościł światowej sławy gwiazdy salsy. Oprócz tego, na czas wydarzenia, hotel przygotował specjalną ofertę.W dniach, w których będzie odbywał się festiwal, na hasło Salsa Libre lub Warsaw Salsa Festival każdy gość B&B Warszawa-Okęcie otrzyma 2-osobowy pokój wraz ze śniadaniem oraz miejscem parkingowym w cenie 169 zł. Ponadto będzie miał szansę spotkać się z największymi gwiazdami tańca latynoamerykańskiego.

Warsaw Salsa Festival, organizowany przez warszawskie Studio Tańca Salsa Libre, to jedno z najważniejszych, międzynarodowych wydarzeń tanecznych, w skład którego wchodzą warsztaty, pokazy oraz imprezy. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 9-11 listopada 2012 r. Głównym gościem warsztatów będzie Eddie Torres - światowej sławy instruktor, legenda mambo i salsy.

Obecnie jesteśmy kojarzeni przede wszystkim z klientami biznesowymi. Chcemy udowodnić, że nasze obiekty są idealne zarówno dla miłośników krótkich wypadów turystycznych, jak i uczestników imprez, takich jak Warsaw Salsa Festival – mówi Michał Rzeźnik, dyrektor hotelu B&B Warszawa-Okęcie.

Informacje na temat możliwości skorzystania z oferty specjalnej umieszczone zostały na stronach internetowych organizatora (www.salsalibre.pl) i festiwalu (www.salsafestival.pl). Będą również pojawiać się na kanałach w mediach społecznościowych, m.in. na fanpage’u B&B Hotels Polska (www.facebook.com/BB.Hotels.Polska), gdzie w dedykowanej aplikacji można dokonać bezpośredniej rezerwacji noclegu.

0 comments: