Linie lotnicze,

Wizz Air startuje z nowymi trasami do Włoch i Portugalii z Gdańska, Rzeszowa i Warszawy

27.6.24 mm 0 Comments

Wizz Air robi niespodziankę wielbicielom południowych kierunków Europy.  Linia ogłasza dodanie do swej siatki czterech nowych tras z Polski: z Gdańska na Maderę i do Mediolanu oraz z Rzeszowa i Warszawy do Mediolanu.


Dodanie tras z Gdańska, Warszawy i Rzeszowa do popularnych kierunków, takich jak Madera i Mediolan Malpensa, podkreśla zaangażowanie Wizz Air w rozbudowę siatki połączeń i zapewnianie pasażerom bezproblemowej podróży. Oczekuje się, że trasy wzbudzą zainteresowanie zarówno podróżami rekreacyjnymi, jak i służbowymi, wspierając turystykę oraz wzrost gospodarczy w tych regionach.
 

Najnowsza trasa z Gdańska na Maderę zapewnia bezpośrednie połączenie z piękną portugalską wyspą, słynącą z zapierających dech w piersiach krajobrazów, łagodnej subtropikalnej pogody, wspaniałej gastronomii i tętniącej życiem sceny kulturalnej. Madera to idealne miejsce dla tych, którzy kochają przyrodę, szukają przygód lub po prostu chcą odpocząć nad oceanem.
 
Nowe połączenia z Gdańska, Rzeszowa i Warszawy do Mediolanu, włoskiego centrum mody, łączą  historyczny urok z współczesną elegancją. Nowe trasy zapewnią polskim turystom wygodny dostęp do jednego z najbardziej tętniących życiem miast Europy.
 
Nowe trasy z Polski zostaną uruchomione od 9 września, a ceny biletów będą zaczynać się już od 109 zł. Bilety są już dostępne na stronie www.wizzair.com lub w aplikacji mobilnej Wizz Air

- Z radością ogłaszamy nowe, fantastyczne połączenia z Polski, które odzwierciedlają nasze silne zaangażowanie na polskim rynku. Ta ekspansja jest dowodem naszej determinacji, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pasażerów, oferując im jeszcze więcej możliwości podróży. Jesteśmy przekonani, że nowe trasy zostaną ciepło przyjęte przez podróżnych i przyczynią się do wzmocnienia więzi gospodarczych między Polską a tymi dynamicznymi europejskimi miejscami docelowymi. Niezależnie od tego, czy chodzi o wspaniałe krajobrazy Madery, czy o elegancki urok Mediolanu, jesteśmy zdeterminowani, aby oferować naszym polskim pasażerom przystępne cenowo i wygodne możliwości podróży, aby mogli odkrywać te niesamowite miejsca - mówi Sasha Vislaus, menedżerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
 

 

Pasażerowie mogą bezpiecznie rezerwować bilety z WIZZ Flex. Dzięki usłudze WIZZ Flex pasażerowie mogą anulować lot do trzech godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać natychmiastowy zwrot 100% ceny biletu w postaci kredytu na koncie WIZZ.
 

0 comments: