bezpośrednie połączenie do Hiszpanii,

Nowe bezpośrednie połączenie z Warszawy do Bilbao

2.4.23 mm 0 Comments

Połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie do Hiszpanii uruchomiła linia Wizz Air. Wystartowały loty ze stolicy Polski do Bilbao. Połączenia WIZZ odbywają się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. W kwietniu natomiast linia uruchomi bezpośrednie połączenie z Warszawy do Sewilli.


Bilbao** – nazwane jednym z najbardziej awangardowych miast w Hiszpanii. Miasto położone w Kraju Basków, na północy kraju. Wyjątkowy charakter Bilbao stanowi połączenie awangardy z tradycyjnym smakiem starego miasta, pełnego uroczych uliczek i barów z bufetami pełnymi pintxos, które świadczą o tym, że tutejsza kuchnia jest pełna pasji. Wszystko to sprawia, że ​​Bilbao zdobyło honorową pozycję na listach najciekawszych miast w Hiszpanii.

 

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI             

TRASA                                           DNI                                       START 
WARSZAWA - BILBAO                 poniedziałek, piatek            marzec 2023
WARSZAWA - SEWILLA              wtorek, sobota                     18.04.2023
 
Bilety dostępne są w sprzedaży* na wizzair.com lub za pośrednictwem  aplikacji mobilnej 
 
Z Lotniska Chopina Wizz Air oferuje obecnie ponad 50 tras do 24 krajów. W letnim rozkładzie z Warszawy pasażerowie znajdą takie miejsca docelowe jak: Burgas, Tirana, Kopenhaga, Kutaisi, Larnaka, Malaga, Palma, Podgorica, Split, Walencja, Zakintos i wiele innych. Bilety są dostępne już sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. 
 
Czytaj też

Wizz Air stale rozwija swoją ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia oferuje obecnie loty z 11 lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma miejscami w Europie i poza nią.
 
Kupując bilety, pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex, dzięki której mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie. 

*więcej informacji na wizzair.com
** więcej informacji na  spain.info

0 comments: