Berlin,

Designer Outlet Berlin - co oferuje, jak dojechać?

5.4.23 mm 0 Comments

Na pierwszy rzut oka wygląda jak kameralne, przytulne miasteczko w niemieckim stylu, wypełnione zadbanymi kamienicami, kwiatami i strefami relaksu. Designer Outlet Berlin ulokowany tuż obok stolicy Niemiec pozwala zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach. Łatwo tu dotrzeć także z Poczdamu, stolicy Brandenburgii.

Designer Outlet Berlin fot. facebook.com/DesignerOutletBerlin

 
W Designer Outlet Berlin zakupy się robi komfortowo. Na pierwszy rzut oka centrum handlowe przypomina niewielkie niemieckie miasto. Zakupy robi się spacerując niczym po miejskim deptaku. Każda "kamienica" w miasteczku outletowym mieści osobny sklep.
 

Sklepy w Designer Outlet Berlin

Kompleks to ponad 100 designerskich sklepów światowych marek, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria, kosmetyki. Jest też sprzęt podróżny, są plecaki i torby, noże kuchenne, zegarki, perfumy oraz scyzoryki. Wśród najpopularniejszych są Victorinox, Nike, Adidas, Mango, Espirit, Desigual, Boss, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Escada, Guess czy Lacoste. Brakuje natomiast sklepów designerów, które znajdują się w Designer Outlet Parndorf pod Wiedniem, Designer Outlet Noventa di Piave pod Wenecją czy Seravalle Designer Outlet Mediolan. Próżno więc tu szukać sklepów takich firm, jak Gucci, Prada czy Louis Vuitton.
 

Zniżki w Designer Outlet Berlin

Produkty kupić tu można w cenach obniżonych nawet o 70 proc. od ceny detalicznej. Wyrobienie karty Klubu McArthurGlen pozwala na zyskanie jeszcze lepszej oferty. Kartę VIP wyrobić można na stronie outletu. 
 

Udogodnienia w Designer Outlet Berlin

Na miejscu są restauracje, ogródki na otwartym powietrzu. "Strefa relaksu" znajduje się na "rynku" zakupowego miasteczka.
Jest też plac zabaw dla dzieci.
 

Jak dojechać do Designer Outlet Berlin

Do Designer Outlet Berlin dogodnie dostać się można komunikacją miejską, pociągiem, nawet rowerem. Od centrum Berlina kompleks położony jest 30 km od jego centrum, a 15 km od granicy miasta. Transport zajmuje ok. 30 min. Z centrum co pół godziny jedzie tu bezpośrednio shuttle bus, który nie zatrzymuje się nigdzie indziej.
Od polskiej granicy kompleks dzieli ponad 100 kilometrów.

Adres

Outlet Berlin jest zlokalizowany w Wustermark. Należy do brytyjskiej sieci McArthurGlen posiadającej 24 miasteczka outletowe w całej Europie.
 
Designer Outlet Berlin

Alter Spandauer Weg 1
 
14641 Wustermark0 comments: