EUROPA,

Wizz Air poleci na Maderę z Warszawy

1.8.22 mm 0 Comments

Linia lotnicza Wizz Air już w październiku rozpocznie loty z warszawskiego Lotniska Chopina do Funchal na Maderze.   

fot. travelerdeluxe


Dodanie nowej trasy do siatki połączeń z Polski nastąpi 30 października. Od tego dnia pasażerowie WIZZ będą mogli podróżować z Warszawy do Funchal na portugalskiej wyspie Maderze. Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
Madera to jedno z najpiękniejszych miejsc turystycznych w Europie. Oferuje nie tylko całoroczny letni klimat, ale także wspaniałą faunę i florę, portugalską gościnność, malownicze krajobrazy oraz wyśmienitą kuchnię.
 
Czytaj też

Wizz Air oferuje obecnie ponad 200 tras do 27 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce zapewniając możliwie najniższe taryfy dla wszystkich podróżujących.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji.

Wizz Air stale rekrutuje członków załogi mówiących po polsku do swoich baz, w których linia lotnicza oferuje coraz większą liczbę miejsc pracy. Zainteresowani mogą aplikować w zakładce kariera Wizz Air.

NAJNOWSZE TRASA WIZZ AIR Z POLSKI

TRASA                                    DNI                START                                CENY OD
WARSZAWA –>                     środa,              30 października 2022            379 PLN 
FUNCHAL (MADERA)         niedziela

0 comments: