Agadir,

Wizz Air poleci z Katowic i Wrocławia do Agadiru

14.8.17 mm 0 Comments

 

Już jesienią Wizz Air zabierze swoich pasażerów do Maroka. Z Katowic i Wrocławia linia lotnicza poleci do Agadiru. Najnowsze połączenia WIZZ będą działać od 2 listopada, a loty będą odbywać się raz w tygodniu w sezonie zimowym. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej WIZZ. 

Wizz Air poleci z Katowic i Wrocławia do Agadiru

Agadir leży na południu Maroka, nad Oceanem Atlantyckim. Miasto wyróżnia się 300 słonecznymi dniami w roku, a turystów kusi szerokimi i piaszczystymi plażami. Wyjątkową atrakcją są również parki narodowe znajdujące się w niedalekiej odległości od miasta. Od czerwca WIZZ oferuje już połączenia do Agadiru z Warszawy dwa razy w tygodniu.

Zaangażowanie Wizz Air na rzecz klientów w Polsce jest coraz większe. W sprzedaży w 2017 roku jest 9 milionów miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 16% w porównaniu do poprzedniego roku.
Wraz z ostatnio dodanymi samolotami do warszawskiej i gdańskiej floty, do końca marca 2018 roku Wizz Air będzie dysponować 24 samolotami w Polsce zatrudniając jednocześnie ponad 850-osobową załogę, która dba o wysoki poziom usług podczas każdego lotu WIZZ.
Z nowymi połączeniami do Agadiru, Wizz Air oferuje obecnie w sumie 155 tras z ośmiu lotnisk w Polsce.


Nowe połączenia WIZZ


- Po niedawnym rozszerzeniu naszej oferty o nowe trasy z Warszawy i Gdańska, dzisiaj z radością ogłaszamy kolejne dwa połączenia w naszej siatce połączeń z Polski. Agadir jest już dostępny w niskich cenach z Katowic i Wrocławia. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią uroki tej wspaniałej perły na południu Maroka, która słynie ze słonecznej pogody panującej przez cały rok, piaszczystych plaż i kurortów przyjaznych rodzinom. Od listopada nasza nowa usługa zapewni klientom z Polski doskonałą możliwość ucieczki od pochmurnej pogody i cieszenia się słońcem i morzem w zimowe miesiące. Zachęcamy naszych klientów do polowania na bilety w niskich cenach na wizzair.com! - mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

* Ceny zaczynają się od 129 zł* i zawierają bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm.

0 comments: