Grecja,

Ryanair lata na Kretę. Bilety od od 59 zł

26.4.13 Anonimowy 1 Comments

Ryanair inicjuje połączenia z Katowic na Kretę. Rejsy do greckiego miasta odbywać się będą raz w tygodniu, w piątki dając wszystkim pasażerom ofertę taniego połączenia ze słonecznym i atrakcyjnym miastem na południu Europy.
fot. pojechanewakacje.pl

Kreta położona na Morzu Śródziemnym, jest największą grecką wyspą, której krajobraz tworzą skaliste wybrzeża przeplatające się z szerokimi, jasnymi plażami.Wspaniała okazja do kąpieli w krystalicznie czystej wodzie oraz zwiedzanie starożytnych budowli. Zatem wszystko, co ubóstwiać mogą przyjezdni.


- Cieszymy się bardzo, że możemy widzieć start lotu inauguracyjnego z bardzo dużym wypełnieniem miejsc pasażerskich. Tego lata pasażerowie z Katowic będą mogli skorzystać 9 tanich połączeń Ryanair, w tym m.in do/z takich miejsc jak: Alicante, Barcelona, Edynburg oraz bezpośrednio na północno zachodnią część wyspy Kryty. Dzięki atrakcyjnym połączeniom z Pyrzowic z pewnością uda nam się zdobyć wielu pasażerów - mówi Małgorzata Wrzesińska z Ryanair.


Na dobry początek Ryanair oferuje bilety od 59 PLN* na podróże w maju i czerwcu. Warto odwiedzić stronę www.ryanair.com już dziś, ponieważ tak tanie bilety znikają bardzo szybko.


* Ceny w jedną stronę, włączając podatki i opłaty lotniskowe, okres rezerwacji do północy, poniedziałek, 29 kwietnia 2013.


[mappress mapid="184"]

1 komentarz: