aplikacja mobilna,

Ruszyła aplikacja mobilna SAS. Za pomocą smartfonu lub tabletu zarezerwujesz bilet

26.4.13 Anonimowy 0 Comments

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS uruchomiły nową aplikację mobilną, dzięki której za pomocą smartfonu lub tabletu można rezerwować bilety na wszystkie trasy obsługiwane przez przewoźnika.
Klienci SAS mogą teraz z łatwością rezerwować bilety, dokonywać odprawy, wybierać miejsce w samolocie i otrzymywać mobilną kartę pokładową korzystając z telefonu lub innych urządzeń mobilnych.

Aplikację SAS pobrano już prawie 100 000 razy i zajmuje ona pierwsze miejsce pod względem ilości pobrań wśród darmowych aplikacji w Szwecji, Danii i Norwegii.

Nowa mobilna aplikacja to jedno z szeregu innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych przez SAS aby uprościć podróżowanie.

-  Z ogromną satysfakcją odbieramy pozytywne opinie na temat naszej aplikacji. Do tej pory pobrano ją już prawie sto tysięcy razy i została bardzo wysoko oceniona przez naszych klientów, co nas niezmiernie cieszy - mówi Christina Ericsson, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży internetowej w SAS.

Aplikacja pozwala użytkownikom rezerwować bilety i płacić za nie w trzech prostych krokach. Płatność akceptowana jest w Euro lub Koronach duńskich, norweskich lub szwedzkich.
Ponadto klienci mogą z łatwością:

• dokonać odprawy i wybrać miejsce w samolocie
• otrzymać mobilną kartę pokładową
• sprawdzić status zarezerwowanych lotów
• dokonać całej płatności lub jej części za pomocą punktów EuroBonus
• wejść na konto EuroBonus
• zmienić rezerwację lotu
• sprawdzić ostatnio opublikowane w mediach społecznościowych informacje i propozycje dotyczące podróży
• zapoznać się z informacjami na temat praw pasażera

- Chcąc ułatwić naszym klientom podróżowanie, będziemy nadal koncentrować się na rozwoju usług cyfrowych, a w szczególności mobilnych - mówi Christina Ericsson.

Do aplikacji mają dostęp uczestnicy programu EuroBonus, których jest aktualnie ponad trzy miliony. Umożliwia ona także osobom, które w nim jeszcze nie uczestniczą, złożenie wniosku o członkostwo.

Aplikacja jest dostępna zarówno na iPhone'a jak i urządzenia z systemem Android w większości krajów, do których lata SAS, i można ją bezpłatnie pobrać z App Store lub Google Play.

Więcej informacji: www.flysas.com/app .

0 comments: