Calais,

Promy DFDS Seaways z promocyjnymi cenami na lato

12.6.15 mm 0 Comments

Teraz w szczycie sezonu letniego obowiązuje jedna, zamrożona cena - tylko £29 za przeprawę w jedną stronę na trasie pomiędzy Dover a Dunkierką. 

Aby skorzystać z promocji, obowiązuje dla samochodu plus do 9 podróżnych, należy podać w trakcie rezerwacji kod EPFREEZE1. Promocyjna sprzedaż trwa do 13 lipca, na rejsy do 31 sierpnia.

Zniżka dostępna jest na nocne rejsy od niedzieli do czwartku, wypływające z Dover oraz od poniedziałku do piątku na rejsy wypływające z Dunkierki.


Trasa Dover - Dunkierka

Przeprawa promem DFDS Seaways z Dover do Dunkierki jest krótka, trwa tylko 2 godziny. Port jest położony tylko 50 km na północ do Calais, dzięki czemu podróżni mają trochę bliżej do Polski. Dunkierka ma również bardzo łatwy dostęp do głównych szlaków drogowych wiodących przez Francję, Belgię, Holandię i Niemcy.

Na pokładzie promu
Chociaż nasza przeprawa promem DFDS Seaways z Dover do Francji jest krótka, to na pokładzie nie można się nudzić. W trakcie rejsu można odpocząć z napojem w ręku, w barze i obejrzeć aktualne informacje ze świata na jednym z dużych telewizorów. Można także przekąsić coś w restauracji samoobsługowej lub w kawiarni, albo odpocząć na jednym z wygodnych siedzeń.
Na promach DFDS Seaways nie ma ograniczeń bagażowych. Za drobną opłatą można zabrać w podróż promem swojego psa lub kota.


0 komentarze: