Aktualności,

Stena Spirit najlepszy w Europie!

26.9.12 Anonimowy 0 Comments

Stena Spirit – imponujący statek kursujący między Gdynią a Karlskroną w Szwecji – został wybrany najlepszym wśród wszystkich jednostek Stena Line w Europie! Oceniali go internauci.

Na wszystkich stronach internetowych Stena Line, w tym na stronie internetowej www.stenaline.pl, znajdziemy nową zakładkę „Oceny i Opinie”. Po zalogowaniu każdy może wyrazić swoją opinię i ocenić podróż, prom czy usługi na pokładach statków.

Prom Stena Spirit, pływający na linii Gdynia – Karlskrona został najwyżej oceniony ze wszystkich jednostek Stena Line. Zyskał 4,8 punktów na 5 możliwych! Ponadto cała linia Gdynia – Karlskrona zajęła 2 miejsce, tuż za linią Hoek van Holland – Harwich, otrzymując aż 4,35 punktów na 5 możliwych.

Klienci potwierdzili w ten sposób zaufanie do linii Gdynia – Karlskrona, która jest dziś najczęściej wybieranym połączeniem promowym do Szwecji – w tej chwili korzysta z niej niemal co drugi podróżujący drogą morską!

Możliwość, jaka otwiera się przed Klientami – opowiedzenie o swojej podróży do Szwecji, podzielenie się opinią o wycieczkach, ocenę usług przewoźnika - ma prowadzić do trafnego dopasowania propozycji Stena Line do zapotrzebowania klientów. To także miejsce wymiany doświadczeń.

- W branży turystycznej dokonywanie ocen i wyrażanie opinii jest czynnością bardzo popularną i często wykorzystywaną przez turystów. Większość osób przed wyjazdem czyta fora internetowe, poszukuje opinii innych osób o miejscu, do którego chce się wybrać.– mówi Agnieszka Zembrzycka-Kwiatkowska, rzecznik prasowy Stena Line Polska. – Rekomendacje i relacje z podróży są ważnym kryterium wyboru wyjazdów wakacyjnych czy weekendowych, a także wyboru przewoźnika. Dlatego chcemy umożliwić naszym klientom przekazywanie informacji i cieszymy się, że od samego początku otrzymujemy tak dobre oceny.

W zakładce „Oceny i Opinie” można skorzystać także z wyszukiwarki, w której zostały uwzględnione kryteria oceniających tj. wiek, płeć, rodzaj podróży oraz atrakcje na promie np. SPA. Osoby dodające na stronie swoją opinią mogą podzielić się nią także ze swoimi znajomymi za pomocą Facebooka, Twittera czy Google. Mogą oni nie tylko dodawać swoje opinie, ale także zdjęcia czy filmy z podróży przyczyniając się tym samym do tworzenia historii wraz ze Stena Line.

- Opinie klientów są dla Stena Line nie tylko sprawdzeniem naszej obsługi, ale także pomostem do budowania relacji. Bardzo nam zależy na rozwoju naszych produktów w taki sposób, aby były one w stanie zapewnić w przyszłości jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń z podróży – mówi Agnieszka Zembrzycka-Kwiatkowska.Stena Spirit to statek pływacy na linii Gdynia – Karlskrona od lipca 2011. To jedna z największych jednostek tego typu na Bałtyku – może zabrać w rejs 1700 pasażerów i 460 samochodów. Stena Spirit to też prawdziwy pływający hotel, z restauracjami, barami, dyskoteką, sklepem, a nawet SPA! Nazwę statku wyłoniono w ogólnopolskim konkursie, na który nadesłano prawie 14 000 propozycji. Matką chrzestną promu została aktorka Anna Przybylska.

www.stenaline.pl/promy/oceny-i-opinie

0 komentarze: