Business,

Salonik biznesowy Polonez na lotnisku Chopina zyska nowe oblicze

3.7.24 mm 0 Comments

Salonik biznesowy Polonez na lotnisku Chopina zostanie rozbudowany. Mieszczący się w strefie Schengen na lotnisku Chopina w Warszawie będzie rozbudowany, a prace remontowe rozpoczną się jeszcze w lipcu. Oficjalne otwarcie należącego do Polskich Linii Lotniczych LOT saloniku, zaplanowane jest w grudniu br.

LOT Business Lounge Polonez, największy salonik na lotnisku Chopina, należący do LOT-u, będzie powiększony i unowocześniony fot. materiały prasowe


W odnowionej wersji saloniku biznesowego Polonez, goście zyskają więcej przestrzeni i miejsca do relaksu przed podróżą, a wnętrza będą wpisywać się w identyfikację marki LOT, akcentując polską gościnność. Jest to kolejna inwestycja narodowego przewoźnika, po ogłoszonych w ubiegłym roku budowie saloniku biznesowego na lotnisku O’Hare w Chicago oraz modernizacji kabin samolotów typu Boeing 787 Dreamliner, która ma na celu podniesienie standardu i komfortu usług świadczonych pasażerom.

Nowy standard komfortu z PLL LOT

 
Już za kilka miesięcy salonik biznesowy Polonez powiększy swoją przestrzeń o dodatkowe 153 m2, zajmując tym samym łącznie ponad 860 m2. Dzięki nowej powierzchni zwiększy się także liczba miejsc siedzących. W rozbudowanej części pasażerowie będą mieć widok na tętniący życiem terminal, znajdujący się na poziomie poniżej. Ponadto, w ramach renowacji salonik zyska nowoczesny design, który połączy elegancję z funkcjonalnością. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie gości, oferując nowoczesne meble, w tym wygodne fotele i kanapy, dzięki którym pasażerowie będą mogli w pełni zrelaksować się przed podróżą. 

  • • PLL LOT rozpoczynają prace związane z renowacją i rozbudową saloniku biznesowego Polonez, zlokalizowanego w strefie Schengen na lotnisku Chopina w Warszawie.
  • • Salonik biznesowy Polonez zostanie powiększony o 153 m2 oraz zyska dodatkowe miejsca siedzące.
 
- Nieustannie dążymy, aby doświadczenia pasażerów PLL LOT na każdym etapie podróży były wyjątkowe, dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić przebudowę naszego LOT Business Lounge Polonez. Z badań satysfakcji wiemy, że pasażerowie bardzo dobrze oceniają salonik, szczególnie ceniąc naszą ofertę gastronomiczną. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w tzw. falach wylotowych salonik jest odwiedzany przez wielu podróżnych, dlatego też, w ramach modernizacji, wprowadzimy więcej przestrzeni oraz nowoczesnych udogodnień. Wierzę, że zmiany zapewnią jeszcze większy komfort, a także możliwość swobodnej pracy i odpoczynku. LOT Business Lounge Polonez to największy salonik na lotnisku Chopina będącym hubem LOT-u. Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci doświadczali słynnej lotowskiej gościnności właśnie tutaj, jeszcze przed wejściem na pokład. Nie możemy się doczekać, aby zaprosić ich do zupełnie odmienionego wnętrza - mówi Izabela Leszczyńska, Dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience PLL LOT.
 
Strefa Elit w LOT Business Lounge Polonez na lotnisku Chopina fot. materiały prasowe

 
Remont będzie realizowany etapami, co pozwoli na utrzymanie dostępu do wybranej części konsumpcyjnej. Business Lounge Polonez będzie otwarty niezmiennie 7 dni w tygodniu w godzinach 5:00 - 23:00. Oficjalne otwarcie po renowacji zaplanowane jest w grudniu br.

0 comments: