kalendarz adwentowy,

Takiej promocji w Locie jeszcze nie było

4.12.23 mm 0 Comments

Wraz z nadejściem pierwszego dnia grudnia Polskie Linie Lotnicze LOT wystartowały z akcją promocyjną, inspirowaną kalendarzem adwentowym. Od teraz każdego dnia, na stronie lot.com, przyszli podróżni znajdą jeden kierunek w specjalnej cenie, w określonym terminie podróży. LOT chce w ten sposób być w tym wyjątkowym okresie jeszcze bliżej swoich pasażerów i wspólnie z nimi celebrować ten piękny czas.

Każdego dnia, na stronie lot.com, przyszli podróżni znajdą jeden kierunek w specjalnej cenie, w określonym terminie podróży.


  • • Polskie Linie Lotnicze LOT wystartowały z nową ofertą świąteczną, inspirowaną kalendarzem adwentowym.
  • • Od 1 grudnia, każdego dnia na platformie lot.com czekać będzie codziennie inna, atrakcyjna promocja na wybrany kierunek podróży.
  • • Wśród ofert promocyjnych znajdą się zarówno nowe połączenia LOT-u, jak i najpopularniejsze wśród pasażerów hity siatki regularnej.


PLL LOT chcą zachęcić do codziennego odkrywania kierunków dostępnych w siatce regularnej, a także inspirować do poszukiwania nowych, wymarzonych miejsc dla przyszłych podróży. Oferta jest świetnym pomysłem na świąteczny prezent nie tylko dla najbliższych, którzy kochają odkrywać świat. To również doskonała opcja na prezent dla samego siebie – warto otworzyć 2024 rok z pierwszym, wymarzonym planem podróżniczym.

Wśród ofert promocyjnych znajdą się zarówno premierowe połączenia w siatce w PLL LOT, jak i wiele, dobrze znanych i uwielbianych przez pasażerów kierunków. Oferta będzie odpowiednia zarówno dla tych marzących o cieplejszych stronach, jak i tych poszukujących połączeń idealnych na city break po Europie. Nie zabraknie również cenionych przez pasażerów połączeń do Ameryki Północnej i Azji.

Kampania reklamowa przygotowana przez PLL LOT będzie realizowana z wykorzystaniem nowoczesnych formatów reklamowych. Świąteczna oferta pojawi się zarówno w mediach tradycyjnych, jak i cyfrowych. Gwarantujemy, że w trakcie trwania promocji pojawią się jeszcze dodatkowe niespodzianki.

0 comments: