Evelin Jeckel,

Wizz Air leci do Agadiru w Maroku

2.5.23 mm 0 Comments

Wizz Air otwiera trasę z Warszawy do Agadiru (Maroko), zwiększa też liczbę lotów na 13 trasach z Warszawy. Bilety na nowej trasie można już rezerwować – na stronie  wizzair.com lub w mobilnej aplikacji.


Wizz Air rozwija bazę w Warszawie, umieszczając tu jeden z samolotów Airbus A321neo. Nowy samolot umożliwi uruchomienie nowej trasy, do Agadiru w Maroku, a także zwiększenie częstotliwości lotów na 13 trasach z Warszawy.


Wraz z kolejnym samolotem w bazie w Warszawie, flota będzie składać się z 11 maszyn. Pozwoli to na zwiększenie liczby tras ze stolicy do 58, wliczając uruchomienie połączenia do Agadiru. Ponadto, dodatkowa przepustowość umożliwi podwyższenie częstotliwości lotów z bazy do Alicante, Barcelony, Bazylei, Brukseli Charleroi, Kopenhagi, Eindhoven, Malagi, Mediolanu Bergamo, Nicei, Oslo Sandefjord Torp, Rzymu, na Teneryfę i do Walencji.

- Cieszymy się, że rozwijamy się w Warszawie, czym udowadniamy nasze zaangażowanie w stolicy Polski, gdzie spodziewamy się zostać tego lata numerem jeden wśród przewoźników ultraniskokosztowych – pod względem liczby miejsc, gdzie dodajemy kolejny samolot zaledwie kilka miesięcy po ogłoszeniu dodania poprzedniego. Od października 2023 roku będziemy realizować loty na pokładach 11 samolotów z lotniska. Umieszczenie naszego najnowszego samolotu w Warszawie jest dla nas wydarzeniem wyjątkowym nie tylko dlatego, że pozwala na wzmocnienie naszej oferty rynkowej, dając klientom z Polski możliwość podróżowania z nami w sumie na 173 trasach do 27 krajów oraz zwiększając ruch turystyczny w tak pięknym kraju – 30. samolot w Polsce to solidny kamień milowy na drodze rozwoju zarówno naszego, jak i całej branży lotniczej w Polsce – podkreśla Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air.


NOWA TRASA WIZZ AIR

Trasa                        Częstotliwość            Ceny od **            Data rozpoczęcia
Warszawa - Agadir   wtorek, sobota            239 PLN                1 października 2023


* cena w jedną stronę, w tym opłata administracyjna. Jedna torba podręczna (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) jest wliczona w cenę. Torba na kółkach i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega dodatkowym opłatom. Cena dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com i aplikacji mobilnej WIZZ.

** Obowiązują warunki i wyłączenia.


0 comments: