Lifestyle,

Polska. Nieoczywisty przewodnik. Miejsca pełne inspiracji

20.12.22 mm 0 Comments

Wypełniony historiami o wyjątkowych, inspirujących miejscach, ludziach, smakach. Album "Polska. Podróżuj świadomie" to nieoczywisty przewodnik po naszym kraju, który pozytywnie nakręca, zaprasza do podróży i jest pełnym motywacji prezentem dla podróżnika.

fot. Travelerdeluxe

Trudno znaleźć przepis na bestseller, jednak im się udało. Zapewne Magda Świć i Paweł Rafa wydając pełen podróżniczych inspiracji album "Polska. Nieoczywisty Przewodnik", nie spodziewali się tak wielkiego sukcesu. Na szczęście wielbiciele eksplorowania Polski mogą śmiało powiedzieć, że los się do nich uśmiechnął. Na rynku pojawiła się kolejna pozycja pod zdradzającym wiele tytułem "Polska. Nieoczywisty przewodnik. Tom II. W mieście i na łonie natury odkrywaj miejsca pełne inspiracji".

Czy warto posiadać tę publikację? Na to pytanie jest jedna odpowiedź: Trzeba, koniecznie! Album, podobnie jak pierwsza jego część, w przepiękny sposób prezentuje doskonałe miejsca urzekające wspaniałym klimatem i historie ludzi będących duszą tych miejsc. Ale to nie tylko uczta dla oka. To też, a może przede wszystkim praktyczny przewodnik po dalekomiejskich atrakcjach regionów Polski. Wskazówka, w jaki sposób i gdzie szukać jakościowego wypoczynku, świadomego życia, ekologii, dobrej architektury i znakomitego dizajnu.

Poszukiwacze miejsc niebanalnych odkryją tu, jak wybrać miejsca noclegowe pełne harmonii, szyku, gustu, spełniające kryteria dobrego smaku. Pasjonaci dizajnu i architektury, dzięki tej pozycji, znajdą podpowiedź, jak zorganizować podróż po kraju, by odnaleźć miejsca pełne kolorytu. Z lektury tej pozycji usatysfakcjonowani będą też też entuzjaści dobrej kuchni. I ono dowiedzą się tu, w jakich zakamarkach Polski szukać prawdziwych smaczków.
0 comments: