Dr Irena Eris,

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy będzie przyjmował dzieci, które skończyły dwanaście lat

15.9.22 mm 0 Comments

Hotel SPA Dr Irena Eris zdecydował się na wprowadzenie znacznej zmiany w zakresie segmentu gości hotelowych. Od stycznia 2023 przyjmuje osoby powyżej lat dwunastu.

 
Ta kluczowa decyzja została podjęta po głębokim namyśle i jest spełnieniem oczekiwań gości hotelu oczekujących komfortowego wypoczynku i efektywnego relaksu. Zarówno kameralna atmosfera hotelu, jego butikowy charakter oraz autorska koncepcja SPA wpisują się w preferencje hotelowych gości, którzy od dłuższego czasu je wyrażali w swoich opiniach

Czytaj też 
Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju jest najstarszym hotelem grupy Hotele SPA Dr Irena Eris. Otwarty w 1997 roku był nie tylko prekursorem na rynku SPA, ale również autorytetem dla całej branży hotelowej, z uwagi na wysokiej jakości obsługę, stając się jednocześnie synonimem luksusowego SPA. W kolejnych latach działalności był trzykrotnie rozbudowywany, efektem czego było zwiększenie liczby pokoi do 59, stworzenie Kosmetycznego Instytutu z dwudziestoma gabinetami i profesjonalnym programem zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz nowoczesnego Centrum SPA z najpiękniejszym widokiem w Krynicy-Zdroju, czyli z panoramą na Jaworzynę Krynicą. Jednocześnie hotel nie zatracił kameralności i indywidualnego charakteru. Od kilku lat jest nagradzany licznymi nagrodami branżowymi oraz regularnie otrzymuje najwyższe i najcenniejsze wyróżnienie - Travellers’ Choice - przyznawane na podstawie opinii i ocen gości hotelowych pozostawianych na największym na świecie portalu turystycznym Tripadvisor. W ocenie gości jest to niezmiennie hotel nr 1 w Krynicy-Zdroju i okolicy.
 
Zarówno przytulna atmosfera hotelu, jego butikowy charakter oraz autorska koncepcja SPA doskonale wpisują się w preferencje hotelowych gości, którzy oczekują komfortowego wypoczynku i efektywnego relaks oraz poszukują kameralnych miejsc dla par. Dlatego hotel postanowił od przyszłego roku przyjmować wy łącznie gości powyżej dwunastu lat.
 
Zmiana charakteru krynickiego Hotelu SPA nie wypływa w żaden sposób na dotychczasową działalność dwóch pozostałych hoteli z grupy SPA Dr Irena Eris – na Wzgórzach Dylewskich i w Polanicy-Zdroju, które nadal są rekomendowane na pobyty rodzinne. Obydwa te hotele dysponują zarówno odpowiednią infrastrukturą noclegową, przestrzenią do organizowania zajęć dla dzieci, jak również zapewniają bogaty program animacji w weekendy, podczas świąt oraz w okresach wakacyjno-feryjnych.

0 comments: