Bawaria,

Odkryj Bawarię, odkryj Monachium

8.9.22 mm 0 Comments

W Monachium jest coś, co sprawia, że serca biją szybciej. Dzięki światowej sławie muzeom, ulicom handlowym, królewskiej architekturze i kulinarnej finezji, to miasto jest pełne ekscytujących i przyjemnych odkryć.


Jeśli jesteś w Monachium, koniecznie wybierz się na architektoniczny spacer po mieście. Zobacz budynki znane na całym świecie. Zacznij od stadionu piłkarskiego, zwiedź Frauenkirche, a także Pałac Nymphenburg. Wybierz się na Ok‍toberfest. W tym roku od 17 września do 3 października największy festiwal folklorystyczny na świecie ponownie otwiera swoje podwoje. Przyjdź i poczuj typową atmosferę „Wiesn”.
 
Czy jesteś entuzjastą sportu, czy po prostu chcesz odpocząć, krajobraz poza miastem jest również imponujący i stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania oszałamiającego środowiska naturalnego Alp.
 
Pozwól się zainspirować majestatycznej alpejskiej panoramie. Ciesz się wszystkim, czego dusza zapragnie nad czystym jeziorem Tegernsee - od dzikich sportów wodnych i lokalnych specjałów, po relaksującą górską wędrówkę. 

za

0 comments: