Dubaj,

Dubaj | Jak zwiedzać Muzeum Przyszłości za darmo

20.9.22 mm 0 Comments

Polecieć do Dubaju i zwiedzać za darmo Muzeum Przyszłości, jedno z największych atrakcji miasta? To możliwe. Teraz klienci Emirates mogą skorzystać z bezpłatnego biletu do tego wyjątkowego obiektu.

Dubaj, Muzeum Przyszłości
Emirates wprowadziły nową ofertę dla turystów planujących podróż do Dubaju między 22 września a 8 grudnia 2022. Klienci linii mogą skorzystać z bezpłatnego biletu do Muzeum Przyszłości – jednej z najsłynniejszych atrakcji miasta
 
Oferta specjalna obowiązuje na wszystkie bilety do Dubaju zakupione przy użyciu kodu MFUTURE do 2 października 2022 r. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych na emirates.com, poprzez call center Emirates lub za pośrednictwem partnerskich biur podróży, na podróż od 22 września 2022 do 8 grudnia 2022.

Bezpłatny bilet do Muzeum Przyszłości upoważnia podróżnych do jednorazowego wstępu w godzinach pracy muzeum i należy go zarezerwować na stronie museumofthefuture.ae przy pomocy kodu wysłanego przez Emirates przed planowaną wizytą. Kod można wykorzystać najpóźniej 15 grudnia 2022 r.*

Muzeum Przyszłości jest jedną z głównych atrakcji Dubaju, w której każda z grup wiekowych może oglądać, dotykać i kształtować wspólną przyszłość. Wewnątrz niesamowitego budynku, poprzez wciągające i pobudzające różne zmysły doświadczenia, można odkrywać wizje przyszłości za 50 lat. Można polecieć w kosmos, odkrywać cuda natury i zbliżyć się do technologii, która zmieni nasz sposób życia. Dzieciom spodoba się możliwość zostania Bohaterem Przyszłości i podejmowanie wyzwań w celu stworzenia lepszego jutra.
0 comments: