co jeść w samolocie,

Oktoberfest na pokładzie Emirates

20.9.22 mm 0 Comments

Bawarskie przysmaki na pokładach samolotów lecących do Monachium, Hamburga, Düsseldorfu i Frankfurtu, a także w salonikach na tych lotniskach serwować będą linie lotnicze Emirates. W ten sposób chcą uczcić znane na całym świecie niemieckie święto Oktoberfest.

Obsługując swoją bazę klientów, Emirates świętują na pokładzie wiele wielokulturowych świąt, takich jak Diwali, Boże Narodzenie czy Księżycowy Nowy Rok. W ramach specjalnych obchodów Oktoberfest pasażerowie będą mogli skosztować tradycyjnego niemieckiego dania głównego i deseru w klasie ekonomicznej, biznesowej i pierwszej, przekąsek bistro w kultowym salonie na pokładzie A380 oraz różnorodnych klasycznych potraw Oktoberfest w światowej klasy salonikach lotniskowych. 
 
Pasażerowie klasy ekonomicznej mogą skosztować pieczonego kurczaka z papryką, podawanego z kremowym sosem musztardowym, klinkami ziemniaczanymi i duszoną czerwoną kapustą, a następnie Bienenstich - charakterystycznego niemieckiego ciasta kremowego z migdałami i miodem, podawanego z kompotem owocowym. Pasażerowie klas biznes i pierwszej mogą skosztować duszonej cielęciny, pieczonych warzyw sezonowych i pysznych knedlików, a na deser - Dampfnudel - tradycyjnej słodkiej bułki na parze z karmelizowanym spodem i miękkim, poduszkowym wierzchem, polanej sosem waniliowym i bitą śmietaną. 
 
Emirates oferują obecnie trzy loty dziennie z Dubaju do Frankfurtu, dwa połączenia dziennie do Monachium, a także codzienne loty do Dusseldorfu i Hamburga. W odpowiedzi na gwałtowny wzrost popytu wśród pasażerów, od 1 października w zimowym rozkładzie lotów zaplanowano dodatkowe operacje lotnicze na tych trasach.

0 comments: