angielski,

Praca w Emirates. 5 porad jak się dostać do zespołu

11.7.16 mm 0 Comments


Chcesz pracować na pokładzie samolotu Emirates? Weź udział w rekrutacji, która zaplanowana jest już na 16 lipca. Zanim jednak udasz się na spotkanie z przedstawicielami linii Emirates, przygotuj się dzięki poniższym 5 wskazówkom. Dobre przygotowanie może być początkiem kariery w dubajskich liniach lotniczych.Sprawdź wymagania.
Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

Przećwicz swój angielski.
Dni Otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Kandydaci nie tylko podchodzą do testu językowego, ale są również proszeni o mówienie po angielsku podczas wszystkich zadań grupowych.

Zarezerwuj czas.
Dni Otwarte to całodzienne wydarzenie, które wymaga obecności przez 8 godzin. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na rozmowę, która odbędzie się następnego dnia.

Przygotuj odpowiedni strój.
Kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalnie upięcie.

Pamiętaj o dokumentach.
Wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły.

Kolejny Dzień Otwarty odbędzie się 16 lipca 2016 w Warszawie (rozpoczęcie o godzinie 9:00, Hotel Mercure Warszawa Grand, ul. Krucza 28). Możliwa jest również rejestracja online na stronie www.emirates.com/careers.

0 comments: