Emirates,

Praca w Emirates. Linie ogłaszają spotkanie rekrutacyjne

11.7.16 mm 0 Comments


Linie Emirates kontynuują proces rekrutacyjny w Polsce. Kolejne spotkanie przedstawicieli Emirates z kandydatami już 16 lipca.

Załoga pokładowa Emirates to grupa profesjonalistów pochodzących z ponad 130 różnych krajów i mówiących ponad 60 językami. Wielokulturowość załogi oddaje kosmopolityczny charakter Dubaju i wyróżnia przewoźnika spośród konkurencji. Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków.

Kolejny Dzień Otwarty, który daje możliwość pracy w Emirates  odbędzie się 16 lipca 2016 w Warszawie (rozpoczęcie o godzinie 9:00, Hotel Mercure Warszawa Grand, ul. Krucza 28). Możliwa jest również rejestracja online na stronie www.emirates.com/careers.

Członkowie załogi pokładowej mogą liczyć na pakiet zatrudnienia, który obejmuje różnorodne korzyści, m.in. wysokiej klasy współdzielone zakwaterowanie w Dubaju, darmowy transport do i z pracy, ubezpieczenie zdrowotne oraz ekskluzywne zniżki na zakupy i atrakcje w Dubaju. Dla wielu członków załogi pokładowej Emirates dodatkowym bonusem jest również atrakcyjny pakiet podróżniczy, z którego korzystają oni sami, jak również ich rodziny oraz przyjaciele. To szczególnie zachęcający aspekt pracy dla przewoźnika, ponieważ globalna siatka połączeń Emirates oferuje 154 kierunki podróży na 6 kontynentach.

Praca w Emirates. 5 porad jak się dostać do zespołu


0 comments: