Dubaj,

Lądujesz w Dubaju? Odkryj miasto za grosze

7.6.16 mm 0 Comments

Pasażerowie linii Emirates mają okazję lepiej poznać Dubaj. Jest to możliwe dzięki atrakcyjnym zniżkom i wyjątkowym promocjom dostępnym w całym mieście w ramach karty My Emirates Pass*.
Specjalne zniżki i promocje w ponad 65 restauracjach i lokalach hotelowych, 10 ofert rekreacyjno-wypoczynkowych – od pustynnego safari, poprzez pakiety golfowe i wycieczki helikopterem – a także rozmaite zabiegi w spa czekają w Dubaju na podróżnych dysponujących kartą My Emirates Pass.


– Departament Rozwoju Gospodarczego Dubaju dba o to, aby odwiedzający Dubaj doświadczyli tutaj niezapomnianych chwil. Chcemy, żeby nasze miasto stało się dla nich miejscem, w którym najchętniej będą robili zakupy, chodzili do restauracji, zwiedzali i nie tylko. Wspólna inicjatywa Departamentu Rozwoju Gospodarczego i Emirates ma na celu zaoferowanie turystom i konsumentom tego, co w Dubaju najlepsze - powiedział Mohammad Ali Rashed Lootah, Executive Director Commercial Compliance & the Consumer Protection Sector.

My Emirates Pass to jedno z serii wspólnych przedsięwzięć Emirates i Departamentu Rozwoju Gospodarczego, ułatwiających turystom odkrycie Dubaju i jego bogatej oferty. To miasto pełne atrakcji – od niezwykłych centrów handlowych, poprzez światowej klasy instytucje finansowe, biznesowe i kulturalne, aż po wytworne restauracje. Dubaj jest międzynarodową oazą, przyciągającą zarówno przedsiębiorców, jak i poszukiwaczy przygód czy amatorów wypoczynku.


* Karta My Emirates Pass przygotowana jest we współpracy z Departamentem Rozwoju Gospodarczego Dubaju. Pasażerowie podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji za okazaniem karty pokładowej* i ważnego dokumentu tożsamości.

0 comments: