4 STRONY ŚWIATA,

Marcin Kydryński o Afryce na 42. piętrze Cosmopolitana

10.6.16 mm 0 Comments

Na pierwszym z cyklu spotkań „4 STRONY ŚWIATA” Marcin Kydryński opowiedział o swojej ukochanej Afryce. Spotkanie zbiegło się z promocją wydanej właśnie jego książki pt: „Biel”. Kameralny wieczór został zorganizowany na 42. piętrze apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4, z którego widać panoramę całej Warszawy.

Marcin Kydryński
Marcin Kydryński podróżuje po Afryce od 25 lat. Dziennikarz nie tylko prowadzi wyprawy i warsztaty fotograficzne, ale również wędruje samotnie, często po odległych i trudno dostępnych regionach kontynentu. O przygody związane z tym miejscem oraz zwyczaje, muzykę i jedzenie regionu wypytywała go Weronika Wawrzkowicz z Radia ZET Chilli, która poprowadziła to spotkanie.
Goście mieli okazję zobaczyć piękne zdjęcia dziennikarza, posłuchać specjalnie wybranej na ten wieczór muzyki, ale również wyjść ze spotkania z książką „Biel” ze specjalną dedykacją jej autora.
Kolejny kierunek i kolejne spotkanie w ramach cyklu „4 STRONY ŚWIATA” w warszawskim apartamentowcu Cosmopolitan Twarda 4 – już jesienią.

Marcin Kydryński z Weroniką Wawrzkowicz z Radia ZET Chilli
Marcin Kydryński z Karoliną Kaim, prezesem zarządu Tacit Investment


0 comments: