domki,

Wakacje w Klubie Mila Kamień na Mazurach

12.6.16 mm 0 Comments

Dokąd na wakacje? To pytanie zadajemy sobie znów, jak co roku. Amatorów Mazur na pewno ucieszy informacja, że na Szlaku Wielkich Jezior pojawiło się nowe, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz pasjonatów sportów wodnych. 
Szukając przystani eco, domku z tak zwaną duszą i przestrzeni z możliwościami uprawiania różnych dyscyplin sportowych warto rozważyć propozycję, jaką jest Klub Mila Kamień.
           
Domki nad jeziorem
Klub Mila Kamień to nowoczesny, gruntownie odnowiony ośrodek nad jeziorem Bełdany, oferujący liczne atrakcje dla całej rodziny. Bezpieczny, położony z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu mazurskich jezior i lasów, stanowi idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. W pełni wyposażone drewniane domki i kompleksowa infrastruktura utrzymana w spójnej żeglarskiej stylistyce – to dobra propozycja na nadchodzące lato. Biało-niebieskie wnętrza oraz marynistyczne detale w połączeniu z malowniczym położeniem – czynią Klub miejscem zupełnie wyjątkowym.
           
Najlepsza pizza w okolicy
Na gości czeka 55 kompleksowo wyposażonych drewnianych domków rodzinnych oraz 30 pokoi w domkach młodzieżowych. Dla amatorów caravaningu przygotowano 55 wydzielonych miejsc postojowych dla camperów i przyczep campingowych.
Na terenie Klubu znajdują się dwie restauracje – Tawerna Bosmańska serwująca śniadania i lunche oraz Kapitańska słynąca w okolicy z dań z grilla oraz najlepszej pizzy na Mazurach. Łączy je zadaszony taras z pięknym widokiem na jezioro.
           
Ecomarina dla każdego
Do dyspozycji gości jest ekomarina z nowoczesną infrastrukturą portową, baza Akademii Mateusza Kusznierewicza, centrum sportów i rekreacji z wypożyczalnią sprzętu, basen rekreacyjny, a także plaża z prywatnym kąpieliskiem. Dzieci mogą się bawić na jednym z 3 placów zabaw na świeżym powietrzu, a młodzież i dorośli rozgrywać mecze piłki siatkowej lub plażowej na profesjonalnych boiskach. Jest również miejsce na ognisko i parking. W Klubie Mila można wyczarterować jachty, motorówki, a także zorganizować spływ kajakowy dla całej rodziny.

Klub Mila Kamień działa w sezonie letnim – od maja do października.
kamien@klubmila.pl
klubmila.pl0 comments: