aplikacja,

Emirates z aplikacją na Apple Watch

26.3.15 Anonimowy 0 Comments

Linie lotnicze Emirates ogłosiły datę premiery własnej aplikacji na Apple Watch. 24 kwietnia, wraz z pojawieniem się zegarka firmy Apple w sklepach, klienci Emirates z całego świata otrzymają również możliwość wypróbowania inteligentnych funkcji i eleganckiego interfejsu aplikacji przewoźnika. Emirates będą pierwszymi liniami lotniczymi z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki oferującymi własną aplikację na Apple Watch.

 
– W świecie nowoczesnej komunikacji technologia mobilna ma coraz większy wpływ na sposób podróżowania naszych pasażerów. Platforma Apple Watch pozwala nam łączyć się z podróżnymi w bardziej zindywidualizowany sposób, przekazując informacje w czasie rzeczywistym w trakcie podróży – powiedział Alex Knigge, Senior Vice President, Digital w Emirates. – Nasz zespół opracował aplikację Emirates na Apple Watch z myślą o nowoczesnych podróżnikach, sprawiając, że wszystkie najważniejsze informacje znajdują się na wyciągnięcie dłoni. Aplikacja Emirates na Apple Watch stanowi uzupełnienie aplikacji Emirates na iPhone. Została zaprojektowana, aby pomagać podróżującym poprzez dostarczanie w czasie rzeczywistym danych, np. aktualnych informacji na temat statusu lotu. Klienci wyposażeni w Apple Watch i aplikację Emirates zainstalowaną na iPhonie będą mogli skorzystać z następujących funkcji:
* przeglądanie listy najbliższych lotów,
* dostęp do na bieżąco aktualizowanych informacji o lotach (np. numer terminala i bramki, status lotu, szczegóły dotyczące odbioru bagażu itp.),
* aktualne powiadomienia o zmianach (np. numeru bramki czy taśmociągu bagażowego),
* kompatybilność z aplikacją Apple Passbook.
Dostępne języki aplikacji:
  • angielski
  • francuski
  • niemiecki

0 comments: