Galeria Lafayette,

Galeria Lafayette zaprasza na święta z potworami

16.12.14 Anonimowy 0 Comments

Pośród teatralnych dekoracji sceny, grupa wesołych potworów zaprasza do odkrycia szyfrów Świąt.: na witrynach, spacerowicze-aktorzy w sklepach, nawet choinka została odwrócona! Odwrócona choinka, potwornie genialne ! Po raz pierwszy na świecie, Galeria Lafayette zainaugurowała święta odwróconą choinką!


Pod słynną kopułą na bulwarze Haussmanna, w suficie wystawnej katedry Nowej Sztuki, zostało zawieszone drzewko, aby Was zachwycić podczas świąt... Z czubkiem zwróconym w kierunku podłogi, drzewko świąteczne w nowej postaci, zaprasza co godzinę na wyjątkowy spektakl « dźwięku i światła ».
Witryny potwornie śmieszne! Śmieszny i żartobliwy, potwór Gustave i jego banda przygotowują za kulisami jedne z najbardziej zaskakujących Świąt Bożego Narodzenia : chodzi o dezorganizację i ożywienie witryn sklepowych na bulwarze Haussmanna, ku uciesze dużych i małych. Witryny sklepowe stają się terenem zabaw potwora Gustawa i jego zwariowanych towarzyszy. Za ciężką zasłoną, wypielęgnowane grube łapy przeszkadzają, wywracają dekoracje, duże, okrągłe oczy śledzą widzów na chodniku, pierwsza ręka przesuwa kurtynę, następnie druga...śmieszny stwór nieśmiało zbliża się do wejścia na scenę. Te drgania są wyczuwalne ! Spektakl się zaczyna, witryny stają się scenami z udziałem Normy – linoskoczka i jego zastępcy Norberta dżdżownicy, Zoé – magika, oraz armii dziwacznych królików, batalia na popcorn na Sali z widownią. Na witrynach, potwory bawią się wzajemnie i wywracają, wszystko jest dozwolone.
0 comments: