Cannes,

Salon czekolady w Paryżu, Lyonie i Cannes

9.11.13 Anonimowy 0 Comments

Kolejna edycja Salon du Chocolat – poświęconych czekoladzie targów otwartych dla szerokiej publiczności - w listopadzie zagości w aż trzech francuskich miastach. Od 30 października do 3 listopada odbędą  się targi w Paryżu, od 8 do 11 listopada – w Lyonie, a między 23 a 25 listopada – w Cannes.
fot. Atout France/CØdric Helsly

Choć w każdym z tych miast miłośnicy słodyczy będą mieli możliwość odwiedzenia dziesiątek stanowisk producentów czekolady i wykonanych z niej wyrobów, poszczególne wydania Salonu będą różnić się od siebie zarówno doborem wystawców, jak i programem dodatkowym. Wśród zaplanowanych imprez towarzyszacych znajdują się inspirowane czekoladą pokazy mody, warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, Cocoa Show- spektakl muzyczno-taneczny nawiązujący do tradycji krajów produkujących kakao, poświęcone czekoladzie wykłady oraz konkursy.

Bilety wstępu na targi kosztują 9 do 13 EUR za osobę dorosłą i od 3 do 6,5 EUR za dziecko w zależności od miasta. Szczegółowe informacje i program znaleźć można na stronach www:

Cannes: www.salonduchocolat-cannes.com

Paryż www.salon-du-chocolat.com

Lyon: www.yon.salon-du-chocolat.com/

0 comments: