bilet,

Qatar Airways rozdaje bilety. Wygraj podróż marzeń

3.12.12 Anonimowy 1 Comments

Linie lotnicze Qatar Airways ogłosiły swój pierwszy w historii ogólnoeuropejski konkurs dla pasażerów. W ten sposób przewoźnik, w ostatnich latach dwukrotnie nagrodzony przez agencję konsultingową Skytrax tytułem Najlepszej Linii Lotniczej Świata, świętować będzie uruchomienie aż 12 nowych połączeń w kończącym się właśnie 2012 roku.Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie Qatar Airways, muszą zarejestrować się na stronie przewoźnika (www.qatarairways.com/europesweepstake) oraz udzielić odpowiedzi na jedno proste pytanie. Konkurs potrwa do 10 grudnia 2012 roku. Ośmiu zwycięzców wyłonionych zostanie w drodze losowania. Każdy z nich otrzyma bilet dla dwóch osób na przelot w obie strony klasą ekonomiczną do wcześniej wskazanego przez siebie miejsca na świecie.

Na stronie internetowej konkursu, uczestnicy jeszcze przed wybraniem celu wymarzonej podróży mogą zapoznać się z krótkim opisem proponowanych kierunków:

 

 • Rangun (Birma)

 • Kilimanjaro (Tanzania)

 • Maputo (Mozambik)

 • Perth (Australia)

 • Tokio (Japonia)

 • Phnom Penh (Kambodża)

 • Gassim (Arabia Saudyjska)

 • Bagdad (Irak)


 

W konkursie mogą brać udział mieszkańcy Austrii, Azerbejdżanu, Belgii, Bułgarii, Niemiec, Danii, Francji, Gruzji, Grecji, Węgier, Włoch, Norwegii, Polski, Rumunii, Serbii, Rosji, Szwecji, Turcji oraz Wielkiej Brytanii. Pełen opis oraz regulamin zabawy można znaleźć na stronie internetowej Qatar Airways.

 

Qatar Airways, które odnotowały niezwykle dynamiczny wzrost w przeciągu zaledwie 15 lat działalności, są obecnie jednymi z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie. Przewoźnik dysponuje flotą 114 nowoczesnych maszyn, operujących do 121 kluczowych destynacji biznesowych i wypoczynkowych w Europie, Afryce, Azji-Pacyfik, Ameryce Północnej
i Południowej oraz w regionie Środkowego Wschodu.

Od początku 2012 roku, Qatar Airways uruchomiły aż 11 nowych połączeń: do Baku (Azerbejdżan), Tbilisi (Gruzja), Kigali (Rwanda), Zagrzebia (Chorwacja), Erbilu (Irak), Bagdadu (Irak), Perth (Australia), Kilimandżaro (Tanzania), Rangun (Birma), Maputi (Mozbambik) oraz Belgradu (Serbia). Warszawa, do której Qatar Airways rozpocznie loty już 5 grudnia 2012 r., będzie dwunastym i zarazem ostatnim nowym kierunkiem otwartym przez przewoźnika w tym roku. Stolica Polski będzie już 122. punktem na globalnej mapie połączeń Qatar Airways.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy Qatar Airways rozpoczną operacje na kolejnych nowych trasach, m.in. do Gassim w Arabii Saudyjskiej (7 stycznia 2013), An-Nadżaf w Iraku (23 stycznia 2013), Phnom Penh w Kambodży (20 lutego 2013), Chicago w USA (10 kwietnia 2013) oraz Salala w Omanie (22 maja 2013).

 

1 komentarz:

 1. Może jeszcze powtórzą tę akcję. Chętnie bym poleciał do Australii do Perth.

  OdpowiedzUsuń