ark Edukacji i Rozrywki,

Czas na czary - Festiwal Sztuki Iluzji

18.9.12 Anonimowy 0 Comments

W ostatni weekend września Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji zapowiada pierwszy w Polsce otwarty dla publiczności Festiwal Sztuki Iluzji.

W programie pełne, sceniczne programy doświadczonych iluzjonistów - Arkadiusza Cywińskiego i Łukasza Granta - lewitacje, transformacje, ćwiartowanie asystentek ..., a także show mistrza tzw. manipulacji iluzyjnej - Szymona Maciaka, trzykrotnego zwycięzcy Międzynarodowych Kongresów Iluzjonistycznych w Łodzi. Podczas jego występu dziesiątki przedmiotów pojawi się, będzie znikać oraz multiplikować w pustych dłoniach i to na tle znanych przebojów muzycznych. Specjalnie dla dzieci zaprezentuje się jedna z nielicznych polskich iluzjonistek Marta Jasińska.

W ramach festiwalu odbędzie się także przegląd konkursowy, w którym weźmie udział kilkunastu młodych adeptów sztuki iluzji z całej Polski. Dodatkową atrakcją będą występy artystów znanych z programu MAM TALENT prezentujących wyjątkowo efektowne, cyrkowe umiejętności.
W sobotni wieczór zaprezentuje się hard rockowy zespół VENFLON.
Organizatorzy zapewniają, że będą to niezapomniane dwa dni pełne czarów i magii - w wydaniu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wstęp w ramach ceny biletu do parku.

Miejsce: Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji –
(80 km od Warszawy i Lublina)

Termin:  29 – 30 września 2012

[mappress mapid="68"]

0 comments: