Akademia Mateusza Kusznierewicza,

Mazury. Dobry pomysł na majówkę

17.4.16 mm 0 Comments

Dokąd wybrać się w jeden z majowych, ciepłych weekendów? Właśnie pojawiło się nowe miejsce na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad Jeziorem Bełdany, w miejscowości Kamień – niedaleko Rucianego-Nidy.


Klub Mila Kamień to ośrodek wypoczynkowy na Mazurach, dedykowany dla rodzin z dziećmi, miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz pasjonatów sportów wodnych. Miejsce eko, z duszą i możliwościami uprawiania wielu dyscyplin sportowych.

Na gości czeka 55 nowych, kompleksowo wyposażonych, drewnianych domków rodzinnych oraz 30 pokoi w domkach młodzieżowych. Dla amatorów caravaningu przygotowano 55 wydzielonych miejsc postojowych dla camperów i przyczep campingowych. Na terenie ośrodka znajdują się dwie restauracje: Bosmańska, w której można zjeść pyszne dania barowe i Kapitańska z daniami z grilla i najlepszą pizzą na Mazurach. Do dyspozycji gości jest zadaszony taras z panoramicznym widokiem na jezioro, 2 sale konferencyjne, ekomarina z nowoczesną infrastrukturą portową, baza Akademii Mateusza Kusznierewicza, centrum sportów i rekreacji z wypożyczalnią sprzętu, basen rekreacyjny, a także plaża z prywatnym kąpieliskiem. Dzieci mogą się bawić na jednym z 3 placów zabaw na świeżym powietrzu, a młodzież i dorośli rozgrywać mecze piłki siatkowej lub plażowej na profesjonalnych boiskach. Jest również miejsce na ognisko i parking.

 

Dla klientów indywidualnych przygotowano pakiety pobytowe i weekendowe. Możliwe jest również czarterowanie jachtów i motorówek, organizowanie spływów kajakowych, wynajmowanie sprzętu wodnego i sportowego, a także organizowanie pikników rodzinnych i wszelkich imprez okolicznościowych.

Firmy mogą tu zorganizować konferencje i szkolenia, imprezy integracyjne, autorskie programy motywacyjne i coachingowe, rejsy wycieczkowe i regaty. To również idealne miejce na zielone szkoły, czy obozy żeglarskie.

Klub Mila Kamień będzie działał w sezonie letnim – od maja do października.
Kontakt : kamien@klubmila.pl; klubmila.pl

0 komentarze: