Air France,

Prezenty w podróży poślubnej od Air France KLM. Limuzyna lub ekskluzywny serwis na lotnisku w cenie biletu

22.3.16 mm 0 Comments

Pary, które zaręczyły się w ostatnie Walentynki i planują ślub np. na jednej z bajecznych plaż lub chcą wybrać się w daleką podróż poślubną albo rocznicową, otrzymają w tym roku wyjątkowy prezent do linii Air France KLM.  Oferta „Love Travel” dotyczy lotów na trasach międzykontynentalnych Air France KLM, przy wylocie z Warszawy, a wśród prezentów ślubnych w zależności od klasy przelotu są: nocleg w hotelu lub podróż limuzyną na lotnisko, wstęp do ekskluzywnych salonów-poczekalni na lotnisku czy poczęstunek przed wylotem w jednej z lotniskowych restauracji. Oferta dotyczy biletów lotniczych zakupionych za pośrednictwem biura podróży Unique Moments  -€“  partnera linii Air France i KLM w tym projekcie. 
- Wprowadzając na rynek ofertę „Love Travel” pragniemy zainspirować młode pary do zaplanowania podróży liniami Air France i KLM. Po pierwsze, latamy do najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miejsc na świecie, które można sobie tylko wymarzyć na scenerię ślubu czy tej jedynej, niezapomnianej podróży poślubnej – Mauritius, Tajlandia, Karaiby, Rio de Janeiro, Bali i wiele innych. Po drugie, jesteśmy renomowanym przewoźnikiem oferującym wysoki standard usług i komfortowo wyposażone samoloty. Dodatkowo chcemy się również wyróżnić, oferując szereg bezpłatnych usług związanych z wyjazdem - w prezencie dla nowożeńców, takich jak m.in. limuzyna na lotnisko czy wstęp do poczekalni biznesowej -€“ powiedziała Chloé Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce.

Niespodzianki dla zakochanych
Linie Air France KLM inicjują również ciekawe akcje dla zakochanych, jak np. konkurs #LoveMiles, którego sponsorem był program lojalnościowy Flying Blue, gdzie wygrać można było niepowtarzalną podróż poślubną. Zwycięzcy polskiej edycji Milena i Marcin – właśnie wrócili ze swojej wymarzonej wyprawy do Kanady i Meksyku, a po drodze korzystali z licznych udogodnień oferowanych przez Flying Blue, jak np. dodatkowy bagaż i posiłki na pokładzie, czy upgrade klasy przelotu. Aby śledzić kolejne projekty i promocje linii  Air France KLM warto zaglądać na strony www.klm.pl i www.airfrance.pl oraz polski fanpage KLM na Facebooku.

Zainteresowani ofertą ślubną „Love Travel” otrzymają wszelkie informacje w Biurze Unique Moments, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 51/57. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.um24.pl lub pod numerami telefonów: (71) 336 51 28; tel. kom. 607 32 20 35.

0 comments: