Darmowy dostęp dosieci WiFi na Lotnisku Chopina w Warszawie

20.8.14 Anonimowy 0 Comments

Koniec z kodami, koniec z limitami - Lotnisko Chopina w Warszawie uruchomiło w pełni wolne WiFi. Do tej pory, by połączyć się z darmowym internetem z limitem czasu, należało np. skanować specjalny kod. Przy logowaniu potrzebny był numer biletu lotniczego.


Darmowe wifi wifi  Lotnisko Chopina w Warszawa

 

Obecnie, by cieszyć się w pełni darmowym internetem bez ograniczeń czasowych, nie trzeba już nic skanować i wpisywać żadnych kodów - wystarczy kliknąć ikonkę połączenia z internetem, wybrać sieć o nazwie "chopin-airport", zaakceptować regulamin i wpisać swój adres e-mail. To wszystko. Z połączenia może korzystać również osoba odprowadzająca kogoś na samolot.

Warto przy tym mieć na uwadze, że mimo XXI wieku bezpłatne wifi bez ograniczeń i bez żadnych dodatkowych warunków czy opłat jest jeszcze rzadko spotykane na innych lotniskach. Bardzo nieliczna grupa portów lotniczych oferuje tego typu rozwiązania, np. na lotniskach w Zurichu czy Lizbonie można korzystać z sieci po zalogowaniu się i tylko przez godzinę. Ni ma możliwości powtórnego zalogowania się.

0 komentarze: