A to ciekawe,

Linie Emirates ogłaszają rekrutację personelu pokładowego w Polsce

15.1.13 Anonimowy 0 Comments

Emirates, jedne z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie, organizują dni otwarte dla kandydatów na członków personelu pokładowego. Spotkania rekrutacyjne odbędą się jeszcze w styczniu w Warszawie i Gdańsku.Dni Otwarte Emirates – data i miejsce spotkań rekrutacyjnych:

Warszawa: 19 stycznia, godzina 9:00, hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79

Gdańsk: 25 stycznia, godzina 9:00, Hotel Hilton, ul. Targ Rybny 1

Podczas Dni Otwartych dla kandydatów na członków personelu pokładowego Emirates aplikanci mają możliwość poznania charakterystyki pracy dla tych linii i uzyskania informacji na temat życia w wielokulturowej metropolii – Dubaju, oferującej wyjątkowy styl życia i szeroki wachlarz atrakcji i rozrywek, a także słoneczną pogodę przez cały rok. Co więcej, podczas Dni Otwartych zainteresowane osoby będą mogły spotkać członków personelu pokładowego Emirates i osobiście zadać im pytania na temat specyfiki pracy na pokładach samolotów tej linii.

Emirates oferują obecnie loty do 128 miast na świecie. Flota przewoźnika składa się ze 195 nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie szerokokadłubowych samolotów, wyposażonych w udogodnienia zgodne z najnowszymi trendami w branży. Ponadto linie Emirates zamówiły także 204 szerokokadłubowe maszyny warte ponad 74 miliardy dolarów, z dostawą zaplanowaną na kolejne lata.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, tylko w 2013 roku przewoźnik planuje zatrudnić aż 3800 nowych członków personelu pokładowego. Linie oferują szerokie i różnorodne możliwości zatrudnienia, a ich obecny personel pokładowy liczy ponad 16 000 osób wywodzących się z ponad 130 narodowości.

Emirates już wkrótce rozpoczynają bezpośrednie loty do Polski. Począwszy od 6 lutego 2013 roku samoloty przewoźnika kursować będą codziennie na trasie z Dubaju do Warszawy. Połączenie obsługiwane będzie przez komfortowe samoloty Airbus A330-200 oferujące zaawansowany system indywidualnej rozrywki na pokładzie, z dostępem do setek pozycji muzycznych i filmów do wyboru pasażera. Połączenie do Dubaju otworzy przez Polakami nowe możliwości podróżowania po całym świecie, w tym do Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz dalej do 128 innych kierunków z siatki połączeń przewoźnika, przede wszystkim w Azji, Afryce i Australii czy Nowej Zelandii. Emirates będą także pierwszą linią lotniczą, która zaoferuje możliwość podróży w klasie pierwszej (First Class) na lotach do Polski. Obecnie w liniach pracuje ponad 270 członków personelu pokładowego pochodzących z Polski.

Emirates poszukują zaangażowanych pracowników o szerokich horyzontach, cechujących się chęcią pomocy i przyjaznym usposobieniem oraz dbających o najwyższą jakość obsługi. Kandydaci muszą mieć ukończone minimum 21 lat i przynieść na spotkanie rekrutacyjne życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Kandydaci mają możliwość wcześniejszej rejestracji online na Dzień Otwarty oraz uzyskania dalszych informacji na temat możliwości rozwoju kariery w linii Emirates na stronie internetowej przewoźnika: www.emirates.com/careers

 

0 komentarze: