Aktualności,

Przyłącz się do sztafety i wybierz się rowerem na Zwrotnik Raka

10.7.12 Anonimowy 0 Comments

To kolejny bezkompromisowy i pełen energii projekt Fundacji Rak'n'Roll - Wygraj Życie. Jeśli jeździsz na rowerze, lubisz podróże i chcesz wspomóc osoby chore na raka, możesz przyłączyć się do sztafety i dotrzeć na Zwrotnik Raka.


- Pomysł jest oczywiście szalony, ale dzięki temu mocno raknrollowy. Chcemy się wyprawić na Zwrotnik Raka, żeby pokazać, że to wydaje się niemożliwe - jest do zrobienia. Wyprawę organizują zawodowcy ("Afryka Nowaka" na koncie), ale uczestniczyć w niej będą także dziewczyny i chłopaki po przebytej chorobie. Jazda będzie etapami (każdy 8 dni, +/- 500 km), jak ktoś w ogóle jeździ, to da radę -  czytamy na stronie Fundacji. - W tej chwili szukamy sponsorów i partnerów - więc jeśli możesz coś zrobić, to zrób koniecznie! Będą media, będzie szum, będzie warto. Zachęcamy do zachęcania - wspierajcie lajkami, rozpowszechniajcie, opowiadajcie tym, co mogą się dzielić sukcesem.
JAK POMÓC?

Zostań Rak'n'Rollerem - zakup cyklokilometr marzeń -  30 pln to 1 km na trasie naszej sztafety. Opłatę wpłać na konto Fundacja Rak'n'Roll - Wygraj Życie.

Nr. konta 73 1140 2017 0000 4502 1050 9042
Po zakupie wyślij nam swoje dane do przesłania cyklocegiełki na adres : raknrolling@raknroll.pl
 więcej informacji na raknroll.pl

0 comments: