Aktualności,

157 darmowych biletów od Wizz Air podczas różowego dnia w Warszawie

12.7.12 Anonimowy 0 Comments

Już w sobotę, 14 lipca od godziny 13.00 do 15.00 rozpocznie się w Warszawie wielka akcja nisko-kosztowych linii lotniczych Wizz Air. W ramach inicjatywy po ulicach Warszawy będzie jeździł różowy Buick, z którego rozdanych zostanie 157 biletów lotniczych. Akcja została zainicjowana z okazji otwarcia lotniska w Modlinie,  które nastąpi 15.07.Różowy dzień zainicjowany przez Wizz Air w Warszawie to szansa na to, by wspólnie z liniami lotniczymi świetnie się bawić, przy okazji otrzymując jeden ze 157 biletów lotniczych, które w sobotę będzie rozdawał przewoźnik. Zasady zabawy są proste. Wystarczy pojawić się w miejscu przejazdu różowego Wizz Air’owego Buicka w bieliźnie, bądź stroju kąpielowym w kolorze różowym, a na ciele wypisać nazwę Wizz Air i zgarnąć jeden z darmowych biletów. Akcja została zainicjowana z okazji otwarcia lotniska w Modlinie, które nastąpi 15.07, a na które przewoźnik przenosi swoją warszawską bazę operacyjną od 18 lipca.

- Wizz Air jest kochany przez ludzi młodych, pełnych energii, którzy są gotowi na nowe doznania. Ponieważ często podróżują, kochają Wizz Air za niskie ceny i otwartość. Chcemy, aby nasza akcja była okazją do dobrej zabawy i okazania pozytywnych emocji, które mogą być wyrażone najlepiej poprzez kolor różowy - powiedział Daniel de Carvalho, menedżer komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Różowy samochód Wizz Air będzie można spotkać na trasie: Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Rondo de Gaulle’a, Plac Trzech Krzyży, Mokotowska, Plac Zbawiciela, Marszałkowska, Plac Konstytucji, Piękna, Żurawia.

fot. © pojechanewakacje.pl

0 comments: