wszystko

Zimowy wypoczynek nad Bałtykiem nie jest nudny

20.1.12 Anonimowy 0 Comments

i przedstawiamy kilka powodów dla których warto przyjechać zimą nad Bałtyk.


 Na sportowo


Wypoczynek nad morzem to nie tylko długie spacery brzegiem morza. Mogą to być także wspólne gry i zabawy zakończone ogniskiem na plaży. Umiejscowiony we Władysławowie Velaves Spa & Resort w trakcie ferii proponuje najmłodszym Akademię Ricochet’a, podczas zajęć pod okiem wykwalifikowanego instruktora dzieci poznają tajniki i zasady tej najszybszej na świecie gry rakietowej. Ricochet nie tylko wzmacnia kondycję, ale również poprawia koordynację ruchową i refleks, a jako gra indywidualna – kształtuje sportowego ducha walki. Ciekawą dla najmłodszych propozycją spędzenia wolnego czasu może być również Water Polo, gdzie podzielni na dwie drużyny walczą w basenie o cenne bramki. Dla rodziców i dorosłych gości oferta sportowa jest bardzo bogata: Nordic Walking po plaży z instruktorem, zajęcia na sali fitness, Aqua Fitness czy pilates.


Atrakcje


Szkoła Gotowania dla Dzieci w Velaves Spa & Resort proponuje ferie pod hasłem „Kulinarne podróże” podczas których najmłodsi goście będą mieli okazję zobaczyć i spróbować najbardziej wyszukanych i oryginalnych owoców z różnych stron świata. W tajniki sztuki gotowania i zachęcenia do eksperymentowania w kuchni wprowadzi Szef Kuchni Velaves Spa & Resort Robert Joachmiank-Szpinda. Dodatkowo dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach z piany mydlanej, podczas których najmłodsi własnoręcznie wykonają mydełka.Po zdrowie
Zmiana klimatu, wysokie stężenie cennego dla zdrowia jodu oraz ciekawe zajęcia w gronie rówieśników to powody dla których warto odwiedzić Władysławowo zimą.
– Przygotowana propozycja na ferie to przede wszystkim tygodniowe pobyty, podczas których każdy dzień można spędzić aktywnie, ucząc się i poznając nowe rzeczy. Ognisko nad morzem, zajęcia sportowe i ciekawe warsztaty prowadzone przez naszego Szefa Kuchni sprawią, że dzieci na długo zapamiętają ferie spędzone nad morzem  – mówi Marta Herrmann, Dyrektor Sprzedaży w Velaves Spa & Resort.


 


Czytaj też


PRZEPIS: Krewetki po tajsku


Novika na BIG POOL PARTY

0 komentarze: