Aktualności

Pierwsze w Polsce BIG POOL PARTY!

16.8.11 Anonimowy 0 Comments

Już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia 2011 roku, zagra 14 czołowych polskich DJ-ów. Zabawa na odkrytym basenie hotelu potrwa od godziny 11.00 do 22.00.


BIG POOL PARTY przeznaczone jest dla osób, które chcą spędzić przedostatnią sobotę wakacji na oryginalnej imprezie w nowej formule. Imprezy pool party na taką skalę w naszym kraju jeszcze nie było. Hasło przewodnie wydarzenia to „Wielkie falowanie w stylu Popłyń”. Atmosferę dobrej zabawy podkręcą DJ-e z całej Polski – m.in. Novika (vocal), MC Jacob A (vocal), Banan (sax), Ricardo, Tenessee i Glasse, którzy wprowadzą gości w iście imprezowy nastrój i przybliżą muzyczne trendy panujące w 2011 roku.


BIG POOL PARTY to jedenaście godzin doskonałej imprezy – orzeźwiających kąpieli w otwartym basenie, wakacyjnego tańca, delektowania się kolorowymi drinkami na wygodnych leżakach. Zapraszamy również do wypróbowania wybornych specjałów przygotowanych przez szefa kuchni restauracji Velaves. Wstęp tylko na zaproszenia oraz dla pełnoletnich rezydentów hotelu. Liczba miejsc ograniczona (przy komplecie uczestników decyduje kolejność wejścia na imprezę).


KONKURSMamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na sobotnią imprezę w Hotelu Velaves SPA & RESORT we Władysławowie!Zaproszenia trafią do osób, które napiszą do nas maila z hasłem: BIG POOL PARTY!


Piszcie na adres: kontakt@pojechanewakacje.plNie zapomnijcie dopisać imienia, nazwiska, adresu i nr telefonu.
Ogłoszenie wyników jutro!

0 komentarze: