Aktualności

Obejrzyj swój hotel z Triada TV

10.8.11 Anonimowy 0 Comments

Na kanale Youtube Triady (www.youtube.com/triadatv) znajduje się już ponad 100 filmów. Prezentują one nie tylko konkretne hotele, do których podróżują klienci biura, ale również całe ich otoczenie.


- Celem naszych działań jest dokładne pokazanie klientom miejsca pobytu oraz obiektu, jeszcze przed dokonaniem zakupu. Materiały video stanowią doskonałe uzupełnienie tradycyjnej oferty katalogowej i na pewno pomogą w dokonaniu wyboru wakacyjnego celu podróży – mówi Ewa Zawistowska, Pełnomocnik Zarządu Triady. - Dodatkowo, dzięki komunikacji z naszymi klientami za pośrednictwem takiej platformy jaką jest Youtube, jesteśmy bliżej ich potrzeb i możemy nawiązać bardziej nieformalne relacje - dodaje. Na kanale znajdziemy również popularne telewizyjne spoty reklamowe touroperatora oraz relacje z ważnych dla firmy wydarzeń.


Biuro Podróży Triada postanowiło zadbać także o tych, którzy zdecydowali się już na wyjazd. Od kilku dni w placówkach firmy każdy klient może kupić przewodnik wydawnictwa Berlitz – marki znanej z doskonałych publikacji związanych z turystyką, która ma w swojej ofercie tytuły prezentujące miejsca często odwiedzane przez klientów Triady. Przewodniki dostępne są z rabatem w wysokości 10%.


- Wychodząc naprzeciw potrzebom urlopowiczów, pomagamy im nie tylko w wyborze miejsca, ale również zaplanowaniu całego pobytu. Wierzymy, że każda - nawet ta najlepiej zaplanowana - podróż staje się ciekawsza, gdy mamy przy sobie profesjonalny przewodnik, stąd decyzja o wejściu we współpracę z wydawnictwem Berlitz – mówi Ewa Zawistowska z Triady.

0 komentarze: