internet w Wizz Air,

Wizz Air umożliwia korzystanie z mobilnej transmisji danych

18.5.23 mm 0 Comments

 Wizz Air uruchomia usługę transmisji danych eSIM dla pasażerów podróżujących za granicę.
Usługa eSIM koncentruje się na dostarczaniu klientom niezawodnych i szybkich danych mobilnych, zapewniając bezproblemową łączność. Zapewniając model jednorazowego zakupu, Wizz Air umożliwia klientom korzystanie z niedrogich opcji mobilnej transmisji danych z dostępem do ponad 245 sieci komórkowych, dzięki czemu pozostają w kontakcie w ponad 150 krajach bez konieczności zmiany fizycznej karty SIM.
 
Dzięki usłudze eSIM klienci mogą teraz korzystać z możliwych do zaplanowania i zoptymalizowanych pod względem kosztów pakietów przedpłaconych mobilnych usług transmisji danych, eliminując potrzebę korzystania z drogich usług roamingowych i unikając niepewnych połączeń Wi-Fi.
Niezależnie od tego, czy podróżujesz z jednym, czy z wieloma urządzeniami, osoby i rodziny mogą łatwo zarządzać i śledzić swoje plany transmisji danych. Klienci mogą wygodnie monitorować wykorzystanie danych, upewniając się, że nie przekraczają przydzielonych im limitów. Co więcej, z eSIM można korzystać do 12 miesięcy od ostatniej podróży.
 
Aby usługa była dostępna dla wszystkich, płatności za usługę Dane eSIM można wygodnie dokonywać za pomocą karty bankowej, co zapewnia bezpieczną i sprawną obsługę transakcji.
Wizz Air z oferuje klientom tę usługę, zapewniając niedrogie i wygodne usługi mobilnej transmisji danych podczas podróży w Europie i poza nią.  

0 comments: