Linie lotnicze,

Promocja w LOT! Ceny już od 99 zł i nowości w siatce połączeń

11.1.23 mm 0 Comments

LOT uruchomił noworoczną promocję. Obejmuje ona bilety zakupione w dniach 11 – 18 stycznia 2023 na loty odbywające się od 1 lutego do 31 maja 2023.[1] Ceny zaczynają się już od 99 zł w jedną stronę – na rejsy krajowe i od 199 zł w obie strony na rejsy europejskie. 

 

 
Pasażerowie polecą taniej między innymi do takich miejsc jak Barcelona, Paryż, Stambuł, Londyn czy Los Angeles i Miami. Bilety w promocyjnej cenie to również idealna okazja, żeby zobaczyć Kraj Kwitnącej Wiśni – na przełomie marca i kwietnia będzie można wybrać się do Tokio Dreamlinerem LOT-u już od 3499 zł, czy odbyć transatlantycką podróż w klasie premium i biznes w atrakcyjnej cenie. 
 
- Nasza noworoczna promocja, to idealna okazja do zaplanowania zarówno krótkiego ‘city-break’, jak i dłuższego wypoczynku np. w słonecznym Miami, czy Los Angeles. Przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę zarówno w ramach siatki europejskiej, jak również na Bliski Wschód, do Ameryki i do Azji. Zapraszamy wszystkich na nasze gościnne pokłady – powiedział Członek Zarządu PLL LOT ds. handlowych, Michał Fijoł.
 
Fanów kierunków południowych z pewnością ucieszy fakt, że w letniej siatce połączeń LOT-u znalazły się połączenia z Radomia do Prewezy, oraz Tirany. Do greckiej oazy spokoju pasażerowie będą mogli udać się raz w tygodniu, w piątki. Boeing 737 wystartuje z portu Warszawa-Radom o godzinie 7.20. Rejs potrwa nieco ponad 2 godziny. Loty powrotne z Prewezy również będą odbywać się w piątki, o godzinie 11.20. 
 
Z kolei w niedzielne poranki pasażerowie udadzą się z Radomia do stolicy Albanii. Lot do Tirany rozpocznie się o godzinie 7.50 i potrwa niecałe dwie godziny. W stronę powrotną Boeing 737 wystartuje w niedziele o 10.40. Nowe połączenia będą wykonywane od połowy czerwca do września. 
 
Bilety na połączenia narodowego przewoźnika są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, między innymi na stronie lot.com, w LOT Contact Center i w biurach LOT Travel.
 
Polskie Linie Lotnicze LOT to przewoźnik łączący Europę Środkową i Wschodnią ze światem. W ofercie LOT-u są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do portów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Japonii i Korei Południowej. Polski przewoźnik konsekwentnie zwiększa częstotliwość i poprawia ofertę na tych kierunkach, wzmacniając tym samym swoją pozycję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Połączenia dalekiego zasięgu obsługuje Boeingami 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych szerokokadłubowych samolotów świata. Obecny na niebie od 1929 roku, polski przewoźnik jest 12 najstarszą linią lotniczą na świecie, będąc jedną z najbardziej międzynarodowych i rozpoznawalnych polskich marek.


[1] Z wyłączeniem okresu 6.04 – 12.04.2023 oraz 28.04 – 7.05.2023.

0 comments: