Informacje,

Wizz Air organizuje w Warszawie Dni Otwarte dla kapitanów, pierwszych oficerów i przyszłych kadetów

11.1.23 mm 0 Comments

Wizz Air zaprasza licencjonowanych przez ICAO/EASA kapitanów Type Rated Direct Entry oraz doświadczonych pierwszych oficerów z licencją EASA na Dzień Otwarty, który odbędzie się 14 stycznia w Warszawie.


W pierwszych ośmiu miesiącach 2022 roku Wizz Air zatrudnił ponad 600 pilotów, sukcesywnie odbudowując sektor lotniczy. Obecnie linia lotnicza prowadzi rekrutację w całej swojej siatce i daje możliwość rozwoju tym, którzy wybrali do pracy... biuro w chmurach.
 
Wizz Air stale rekrutuje kapitanów i doświadczonych pierwszych oficerów z licencją EASA, aby mogli dołączyć do pracy w europejskich bazach (35 baz w 14 krajach). Rekrutacja odbywa się również za pośrednictwem strony internetowej: praca dla pilotów. Wśród wielu korzyści, jakie linia Wizz Air  zapewnia swoim pracownikom są: stopniowy i szybkiego awansu (Command Upgrade, Safety Captains / Line Training Captain / Instruktor / Management Pilot), premia dodawana do rocznej pensji podstawowej, - światowej klasy szkolenia, młoda i nowoczesna flota z rodziny Airbus A320 i A321, umowa na czas nieokreślony, ubezpieczenie podróżne i na życie oraz wiele innych.
 
Wizz Air nieustannie rekrutuje pracowników z całej Europy (i nie tylko!) na rok 2023 i kolejne lata.
Linia zaprasza przyszłych kadetów na Dzień Otwarty Akademii Pilotów Wizz Air, który odbywa się 14 stycznia w Warszawie. Rejestracja na to wydarzenie jest obowiązkowa i można jej dokonać poprzez link: Dzień Otwarty Akademii Pilotów Wizz Air - 14 stycznia 2023 w Warszawie (alchemer.eu)
Program Akademii Pilotów Wizz Air zapewnia wyjątkową, prostą i bardziej dostępną finansowo ścieżkę do zostania pilotem komercyjnym w Wizz Air. Program szkoleniowy, w którym przyjmowane są zgłoszenia od kandydatów z niewielkim lub zerowym doświadczeniem, trwa 18 miesięcy i jest dostępny w Trener Flight Academy na Węgrzech oraz w Egnatia Aviation w Grecji.
 
Agenda Dni Otwartych
    •    Prezentacja firmy, sieć i plany na przyszłość
    •    Szkolenia i warunki zatrudnienia
    •    Możliwości zawodowe, awanse, systemy wynagrodzeń i świadczenia
    •    Sesja pytań i odpowiedzi

 

NAJBLIŻSZE DNI OTWARTE WIZZ AIR DLA PILOTÓW, PIERWSZYCH OFICERÓW I PRZYSZŁYCH KADETÓW W POLSCE


* WARSZAWA 14 stycznia 09:00 (czasu lokalnego)

Novotel Warszawa Airport
Rejestracja jest obowiązkowa: https://survey.alchemer.eu/s3/90517464/Wizz-Air-Pilot-Academy-Open-Day-14th-January-2023-in-Warsaw

* WARSZAWA 14 stycznia 13:00 (czasu lokalnego)

Courtyard by Marriott Warsaw Airport0 comments: