Kutaisi,

Wizz Air poleci z Poznania do Gruzji! Loty do Kutaisi już od czerwca

13.12.22 mm 0 Comments

Wizz Air dodaje kolejne trasy z Poznania. Już od 3 czerwca 2023 roku Wizz Air połączy stolicę Wielkopolski z Kutaisi w Gruzji. Nowe połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki i w soboty. Ceny biletów zaczynają się od 139 zł** i są już dostępne w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji.


Kutaisi, jest drugim co do wielkości miastem Gruzji. Eleganckie, wysadzane drzewami ulice z XIX-wiecznymi domami ciągnącymi się aż do brzegów rzeki Rioni wraz z malowniczymi parkami sprawiają, że miasto jest przyjemnym miejscem na spacery i podziwianie wielu atrakcji. To także niezapomniane doświadczanie gruzińskiej kuchni i gościnności. Będąc w Gruzji warto spróbować lokalnych przysmaków takich jak: chinkali, chachapuri, lobiani czy patridżani.

Wizz Air rozpoczął działalność w Polsce w maju 2004 roku. Od tego czasu linia lotnicza przewiozła prawie 63,7 mln pasażerów i przez 18 lat odnosiła sukcesy. Dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu Wizz Air oferuje na polskim rynku siatką niemal 180 tras obsługiwanych przez najnowocześniejszą flotę samolotów na 12 lotniskach w kraju. Wizz Air pozostaje bardzo zaangażowany w rozwój w Polsce

W ciągu 11 miesięcy 2022 roku Wizz Air przewiózł ponad 6,8 mln. pasażerów na niskokosztowych trasach do i z Polski. Wraz z najnowszym połączeniem z Poznania do Kutaisi w Gruzji, Wizz Air oferuje 83 miejsca docelowe z Polski do 27 krajów. Pasażerowie z Polski mogą podróżow
ać miedzy innymi do: Bilbao, Fuerteventyry, Malty, Tirany, Maroka, Abu Dhabi, Werony i wielu innych miejsc.

Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air powiedziała: 
- Stale dążymy do rozszerzenia naszej siatki połączeń z Polski, oferując kierunki w Europie i poza nią. Po niedawno ogłoszonych połączeniach z Poznania do Werony oraz Tirany, dodawane dzisiaj Kutaisi to najnowsze miejsce docelowe w naszej ofercie dla klientów WIZZ z Poznania. Wierzymy, że nowe połączenia z Poznania staną się inspiracją do planowania wakacyjnych wyjazdów oraz odkrywania nowych miejsc w jak najniższych cenach. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie pasażerów na pokładach samolotów WIZZ z Poznania do Kutaisi.

0 comments: